SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata warto cwiczyc 2 razy w tygodniu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Czy warto cwiczyc klate 2 razy w tygodniu oplaca sie to?Co o tym myslicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Zależy czy interesuje Cię masa czy siła...

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
jesli sila? tak , jesli rzezba ? tak , jesli masa ? nieeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
mysle ze i na mase mozna np na jednym treujesz dol klatki a na drugim gore dwa lzejsze treningi ...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
sila, rzezba,masa etc tak a nie zadne nie.

dawid200
jesli nie to uzasadnij.

Mozna cwiczyc nawet i kilka x ale co z tego? nie kombinuje sie iloscia treningow tylko jakoscia.
Bez podstawowego info o tobie nic sie nie poradzi.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1409
Interesuje mnie MASA...Moj trening na klate wyglada obecnie nastepujaco:1.Laweczka prosta 12 powtorzen natepnie 10 wiekszym ciezarem i 8 najwiekszym ciezarem... 2.Laweczka skosna z glowa w dol i taksamo 12 pozniej 10 i 8 powt. 3.Laweczka skosna do gory i to samo 12,10,8... 4.Ostatnie cwiczenie to wyciskanie sztangi z waskim chwytem tez 12,10,8...Co o tym myslicie?Zastanowiam sie czy by nie stosowac tego 2 razy w tygodniu bo conieco o tym slyszalem zeby wlasnie cwiczyc klate 2 razy w tygodniu ale z drugiej strony to wydaje mi sie to wystarczajace sam juz niewiem...PROSZE O POMOC!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3817
Jak Cie interesuje masa to nie dwa a 3 razy w tygodniu, treningiem hst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111
to zalerzy od twojego stazu na siłowni :) bardzo dobrze taki trening wpływa na żeźbe. Ja robiłem w jeden dzień dół klaty a w drógi góre (oczywiście dni nie pod rząd chyba że lubisz katabolizm :P ) Na mase wydaje mi sie że nie jest to dobrym pomysłem ze względu na to że trening na mase jest uciązliwy dla mięśni i mięśnie mogą nie zdążyc sie zregenerowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1100
jesli na mase to rób klatke 2 razy w tygodniu. np w poniedzialek zrób lawke prosta sztanga potem hatlami na skosie w gore i rozpietki a w piatek lawka prosta sztanga nastpenie hantle glowa w dol i rozpietki. Pozdro
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
HEZBOLLAH
nie wiem gdzie ty to nalazles, chyba ze mowisz o splicie partia 1x w tygodniu...

klatka3x w tyg plan FBW, mniejsza intensywnosc,miesnie stale pobudzane do wzrostu, lepsze efekty.

Dajczer
nie pisz glupot. jesli w splicie zastaoswac 2x klatke to juz trzeba zac podstawowe dane ktorych tutaj jakos nie widac.
1

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
Bery , oczywiscie sa pewne odstepstwa jednak mysle ze dobrze podpowiedzialem.. jasne ze mozna 2 razy w tyg na masie tylko ze nie z takim stazem, nawet nie z moim
pzdr.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spilt na masę. Pierwszy raz zastosowana regresja.

Następny temat

Plecy-Trening

WHEY premium