SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań o diete

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
Cześć mam do was kilka pytań odnośnie diety wysokobiałkowej a mianowicie:
1. Ile w takiej diecie białka, ww i tłuszczy na kg masy ciała??
2. Czy ta dieta jest lepsza od zwykłych diet redukcyjnych??
3. Czy przy tej diecie naprawde zrzucamy tylko tłuszcz(w jednym poscie pisało ze zrzucamy tłuszcz a nie ciężko wyrobione mięśnie)??
4. Czy przy tej diecie naprawde trudno obejść się bez odżywek białkowych??
5. Ile posiłków dziennie powinno znajdować się w takiej diecie i ile T,WW i B powinno byc w każdym posiłku??-Czy może rano więcej węgil a popołudniu mniej??

No to tyle z góry thnx za opowiedzi jeśli znajdziecie linki z odp do moich pytań to dajcie bo ja szukałem w wyszukiwarce no i nie znalazłem za dużo :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1) 1.5-2.2 na kilogram masy ciała
2) a co rozumiesz pod postacią dieta wysokobiałkowa ??
3) nie da się zrzucać tylko tłuszczu
4) a jaka to dieta ??
5) nie wiadomo o jaką diete tobie chodzi , bo wysokobiałkowa jest to każda dieta w której osobnik spożywa od 1.5 gram białka na kilogram masy ciała

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 470 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15412
3) Co rozumiem pod postacią wysoko białkowa no to że sporzywamy więcej białka niż zwykle :)
4) No chodzi wo wysoko białkową :)
5) Tak jak wyżej o wysokobiałkową :)

A co do 1) 1.5-2.2 na kilogram masy ciała / to chodzi o ktore ?? tluszcze węgle czy białko ?? a moze to dotyczy wszystkich??

A i mowisz ze nie da sie zrzucac tylko tłuszczu tez tak myslałem ale w jednym z postów bylo napisane ze przez to ze jemy wiecej bialka spalamy tłuszcz znajdujacy sie pod skórą a nie mięśnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dieta wysoko białkowa tak jak napisałem jest w przypadku spożycia białka koło 2gram na kilogram masy ciała więc 90% z forum ma diety wysokobiałkowe.

nie wiem co ty masz na myśli , jak jedzenie jeszcze większych ilości białka niż 3gramy to może okazać się to tragiczne w skutkach przy niejedzniu innych składników odzywczych

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zgubić tek okropny brzuchol....

Następny temat

Redukcja brzuszka

WHEY premium