SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pyt. do doswiadczonych kulturystow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45
Mam kilka pytan do doswiadczonych juz w tej formie sportu. Na początku napisze jak cwicze : pon-klatka, wt-bic, sr-tric, czw-barki, pt-plecy. Potrzebuje zmiane treningu na bardziej intensywny, dokładnie na siłe i mase, w tym jak najmniej połączonych partii miesni w jednym treningu bo mam ograniczony czas na siłke.Cwicze 1 godz. dziennie i zresztą tak intensywnie jedną partie miesni ze nie miałbym siły na kolejną. Cwicze przewaznie 3 serie-w tym 4 ćwiczenia po ok 6-8 powtórzeń, bo podobno tak jest dobrze na siłe i mase. Co o tym myslicie? Może warto byłoby zamienić cwiczenia danych grup miesniowych na inne dni, np. dobrze jest zaczynac klatke od pon.? Prosiłbym o jakies porady. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
....

TY TYLKO DUŻO MÓWISZ...

JA DUŻO MÓWIE I SPORO ROBIĘ..MOŻE NIE WSZYSTYKO W TERMINIE, ALE ROBIĘ...A NIE PIER...OLĘ 3 PO 3...

Zmieniony przez - Michail w dniu 2004-03-26 10:42:46

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5955
Napisz wszystko o sobie wg. schematu to zawodowcy będą mogli Ci pomóc

1. Napisz wszystko o sobie wiek, waga staż treningowy, wymiary itp.
2. jakie masz warunki do treningu i ile razy w tygodniu
3. Jakimi planami treningowymi wczesniej ćwiczyłeś
4. Czy trzymałeś diete
5. Czy robiłeś przerwy miedzy cyklami treningowymi (regeneracja)
6. Czy masz jakieś przeciwskazania medyczne jak tak to jakie ?
7. Jakie są twoje cele ?

Pozdro jak to wypełnisz to dopiero wtedy ktoś będzie CI mógł udzielić rzeczowej odpowiedzi

Pozdrawiam

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45
1. Wiek 23 lata, waga 90, wzrost 185,wymiarów nie znam dokładnie bo dawno sie nie mierzyłem, w klatce sporo- to jest własnie ta partia miesni w którą mi ostro poszła masa i dlatego chcę ją tylko ćwiczyć na siłe, w bicu zbyt mało, wymiary podam jak sie zmierze.
2. Jesli chodzi o warunki to mam ławeczkę ze skosem, modlitewnik, sztanga, sztangielki, wyciąg własnej konstrukcji, drązek do podciagania, no i nieco ponad 100 kg obciążenia. Cwiczyłem do tej pory 5 dni w tyg. pon-pt po jednej partii mięsni. Mam pomoc przy cwiczeniu klatki, barków i częściowo trica, resztę ćwiczę sam.
3. Plany treningowe to :
pon.-klatka
4serie na skosie
4serie na płaskiej
no i rozpietki lub sztanga na wąsko
wt.-bic
4serie hantlami na stojąco naprzemian
4serie sztanga na modlitewniku
4serie podn. hantla z łokciem opartym na udzie
śr.-tric
4ser. na leżąco uginanie rąk ze sztangą
4ser. na siedząco podnoszenie hantla z za głowy jedną ręką
4ser. nie wiem jak to sie fachowo nazywa, nogi na krzesle, ręce na ławce i uginanie rąk, z obciążeniem na nogach
czw.-barki
4ser. wypychanie sztangi na siedząco z za głowy
4ser. wypychanie sztangi na siedząco z przed głowy
4ser. podnoszenie rąk z hantlami w bok
pt.-plecy
3ser.podnoszenie hantla w pozycji poziomej
3ser. podnoszenie końca sztangi do klaty
3ser. podciąganie na drążku
3ser. martwy ciąg

4. Nie trzymałem diety, własciwie to przytyłem z 73 kg do 103 w ciągu kilku miechów bo brałem leki, a wtedy jadłem wszystko. Do tej pory jem wszystko, zwłaszcza gdy ma duzo białka. Kupuje co jakiś czas kreatyne, ostatnio brałem tribullus terrestris. Nie mam jakiejś konkretnej diety.
5. Tej regeneracji chyba mi brakuje.
6. Nie mam przeciwskazań medycznych.
7. Mój cel to zwiekszyć mase przede wszystkim trica a takża bica, barków i pleców. I do czerwca,lipca podnosić ok 120-130 kg na klate. Teraz podnosze ok 105-110, dawno sie nie sprawdzałem. To tyle. Sie kurde napisałem;) Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45
A mój staż treniengowy- tak sumiennie ćwicze ok 2 lata. A jesli chodzi na dzienny czas treningu to ogranicza sie on na 1 godz, moze i dałby rade 2 godz co drugi dzien dwie partie miesni, ale chodzi tez o to ze po cwiczeniu jednej partii miesni nie mam powera na cwiczenie drugiej, i wydaje mi sie ze wtedy ta druga partia nie bedzie dobrze doćwiczona.? pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no teraz polecam treing regernacyjny -3 tyg. a potem zglos sie po intensywnieszy od tego co mials
https://www.sfd.pl/temat133140/ -- info dalczego regeraca jest niezbedna

Kolejnym artem, jaki mogę polecić-szczególnie dla początkujących
i dla powracających po przerwie w treningach, oraz (po modyfikacjach planu) dla wielu innych, którzy potrzebują pomocy w ułożeniu planu treningowego:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45
Dzieki. I jeszcze jedno. Każde ćwiczenie, w kazdej serii, mam spisane swoje jak najlepsze wyniki jesli chodzi o powtórzenia. I co tydzień podnosze tyle razy ile mam napisany rekord powtórzeń ( a jesli dam rade to staram sie więcej), bo jak nie podniose to jestem chory ;) To chyba nie jest dobry sposób, tzn. moze i dobry ale lepiej jest chyba cwiczyc bez spisywania swoich rekordów w powtórzeniach i podnosic po prostu na maxa, dopóki daje sie rade? jak wy cwiczycie? pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Na początek polecam każdemu lekturę Atlasu Ćwiczeń-http://www.kulturystyka.pl/atlas/

dlatego,że bez podstawowej wiedzy o technice wykonywania ćwiczeń oraz układaniu treningu-
-NIKT nie zajedzie daleko w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Skąd ja znam te wszystkie słowa??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 708 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4425
pewnie stad ze faku zerznal je od ciebie poprostu

BTW: Michail zamiast tu filozofowac skad znasz takie literki bys sie wkoncu okreslil czy robisz dalej cykliczny czy masz cyklicznych w dupie. Prosze cie wkoncu o jakas normalna wypowiedz. Nie graj z nami w ciociubabcie ok ? Bo to co teraz robisz jest poprostu smieszne... ahhh no tak pewnie nie masz chwili czasu zeby napisac cos w poscie o cyklicznosci ale wszedzie gdzie mozliwe sie udzielasz

Ktos tu jest dziwny albo ja albo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
coprawda nie biore udzialu w cyklicznosci ale i tak jestem wpodziwie za ta akcje i ze komus sie chcialo to wszystko opracowac i mysle ze rzetelne prowadzenie dalej tego biorac pod uwage wszystkie grupy to kupa roboty nie mowiac o tlumaczeniu mniej lub bardziej zawilych kwesti wiec nie ma co sie tak spinac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dzięki

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jesli duzo jem i mało rosne to co mam zrobic pomuzcie

Następny temat

dwugłowe ud

WHEY premium