SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kileri po 2 tyg przerwie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13390

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12254

cze. wreszcie moge fotki sobie popstrykac wiec pare tu wrzucem. jestem po 2 tyg przerwie z czego poltora tygodnia bylem chory i mam dosyc duze spadki ale cos tam chyba bedzie widac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77015
Strasznie zamazane,ale cos tam widac. Np. to,ze jestes szerszy w barkach niz pasie
Nie no zartuje. Ale postaraj sie o lepsze foto

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 25511 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110366
cos tam widac

widac ze prawą łape masz bardziej wyrobioną )to pewnie przez zdjecia Alize )
nie no żartuje SOG za Alize (i nie tylko) i wrzucaj dalej i daj jakies bardziej wyrazne jak idzie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4258
niewiele widac,ale jak zrobisz lepsza fotke to napewno bede pozytywy

Siła płynie z krwią - duma razem z nią

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12254

sorki wiem ze zamazane bo mi siem lapy trzesly fotek jest dosyc duzo i robione pare godzin temu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24019
Ladnie!!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31902 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94077
kileri ładie ale czemu wstydziesz sie swojej potylicy ?
napisał(a)
Początkujący

to teraz cus takiego
dzieki
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31902 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 94077
mamy ten sam telefon brachu
napisał(a)
Początkujący

nozki hmm tak sobie wyszly, na poprzedniej fotce widze ze bica slabo napialem.
faku no taki sam ale ja mam lepszy
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
przykro mi to mowic ale widzac twoj , ekhm jednak ty masz gówno
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje zdjecia po roku ćwiczeń

Następny temat

DeNaTuRaT cz.2

Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Ćwiczenia typu PULL, jako wsparcie dla barków i grzbietu Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Owoc granatu obniża kortyzol Owoc granatu obniża kortyzol