SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy szczyt tren wino agoviryn?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
siema mam pytanko o odpow.prosze tylko ludzi ktorzy wiedza o czym mowia chodzi mi o to ile od zastrzyku odczowalne jest najmocniejsze dzialanie takich subst jak agoviryn,tren,vino depot dokladnie chodzi o to zeby szcyt powera miec podczas zawodow da rade jakos tak to wymierzyc mile widziane badania jakies tabeli itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
www.roidcalc.com

nie wiem czy wymierzysz totak zeby "szczyt powera" miec akurat na zawody,o ile age czuc w zasadzie w tym samym dniu to tren/zakladam acetat/ i wino roznie

Zmieniony przez - BadMad w dniu 2007-03-20 02:29:38

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
dzieki Badus ale z aga wiem walne jedna na 24h przed i next na 12h przed
dalej nie wiem jak tren iw ins ale chyba zrobie podobnie jutro moze jak reszta koksow sie zlecie to mi doradza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1120 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8565
Ja proponuje zaczac wbijac kilka dni/tyg wczesniej a przed samymi zawodami podniesc dawki ...

Czemu nie wybierzesz anapolonu/methyl-testu ???

Let them hate... so long as they FEAR !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
ta też dobra http://bulkmuscle.com/pct/index.php 

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
bo potrzebuje takiego powera jakiego daja srodki o ktore pytam a nie oxy i methylu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
powera dostaniesz jak wysycisz receptory
po kilku strzalach jedynie psychika bedzie mocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
winsa depot zamien na tabsy -szybszy efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
ehh te cholerne receptoy

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dober i tak wygrasz

no chyba ze namowie stanka zeby ci do***al
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8806
ciezko ci bedzie bo ma sruby w rece,mnie tez bo skrecilem kostke na 7dni przed i zlapala mnie cholerna grypa lipa jak sam sqrwysyn.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie o tym propku

Następny temat

Dla nic nie wiedzącego!!??

WHEY premium