SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy spożywać kolejny posiłek.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 232
Mam takie pytanie jak np spożywacie posiłek o godzinie 11.00. I następny posiłek chcę spożyć za 3 godziny. To czas liczy się od momentu jak rozpocznę jedzenie czy od momentu jak go skonsumuje a może to trwać np ok 30 min. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pytam z tego względu że chcę 1,5 godziny po posiłku zrobić np aeroby. Czyli odpowiednia pora to będzie 12.30 czy liczę od momentu jak skonsumuje posiłek. Będę wdzięczny za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9033 Napisanych postów 82686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699356
Nie zawracaj sobie głowy takimi bzdurami.Możesz jeść co godzinę ,dwie a nawet cztery .Większej różnicy nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

To jest mało istotne.
Dobieraj godziny pod siebie ( aby było Ci wygodnie. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 232
Pytam z tego względu że podobno najlepiej aeroby robić w ciągu dnia 1,5 godziny po posiłku? WIęc jak mam o 11.00 posiłek to co 12.30 trening aerobowy. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Skąd takie założenie ,,najlepiej'' ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 232
z tego względu że po 1,5 godziny po posiłku organizm będzie bardziej pusty i zmusimy go do sięgnięcia po zasoby ukryte w tkance tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie ma czegoś takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 125 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6640
Nie jestem dietetykiem, ale myślę, że kolejny posiłek należy spożyć, kiedy poprzedni sie już troche przetrawi, zaczniesz odczuwac łaknienie i poczujesz więcej miejsca w żołądku. To mogą być dwie godziny albo i cztery. Organizmy różnie reagują. Ja np. rano zjadam drugie śniadanie nawet po 2 godzinach od pierwszego (czuje wtedy już łaknienie i lekki głód), a kolację mogę i pięć godzin po obiedzie (który jest na podobnym poziomie kalorycznym jak śniadanie). Myslę, że dużo zależy też od doboru produktów. Kurczak z warzywami i ciemnym ryżem bedzie sie trawił znacznie dłużej niż owoce z białym ryżem i jogurtem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o ocenę diety- redukcja, kobieta.

Następny temat

zupy na masę

Wiecej