SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy robić brzuszki?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Hello! Mam teraz trochę wolnego więc ćwiczę sobie rano. Stąd moje pytanko. Czy brzuszki też lepiej robić na czczo czy przy ćwiczeniach siłowych wieczorem?
P.S. Czy ktoś może ćwiczył brzuch przy takim filmiku który można ściągnąć z kaazy 8 minutes ABS, czy to dobry trening?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2255
Tak szczerze to myślałem że to będzie coś lepszego, a tu typowo ćwiczenia aerobowe. Jeżeli chodzi o brzuch to o wiele więcej jest ćwiczęń w "Atlasie Ćwiczeń" ...

Kris

"Cierpliwość to zaleta która wypłaca wysokie dywidendy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7358
Chyba obojetne, ja bym wolal robic przy treningu silowym.

Dla całego świata jesteś nikim, ale dla kogoś możesz być całym światem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Klark dziękuję za odzew. Skoro jest to jedyna odpowiedź, przyjmę ją za słuszną. A więc brzuszki wieczorem Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczenia brzucha w celu rozbudowy mięśni wykonuj razem z innymi ćwiczeniami siłowymi. Powinny się charakteryzować dbałością o jak najsilniejsze napięcie mięśni w trakcie trwania ćwiczenia. Nie powinno się ich wykonywać wtedy zbyt często, najwyżej 2 razy w tygodniu.
W okresie odchudzania brzuch można ćwiczyć dużo częściej, nawet codziennie, wykonując większą liczbę ćwiczeń, serii i powtórzeń, z mniejszym jednak obciążeniem i/lub napięciem. Na ten właśnie okres jest dobry ten filmik "8 minute abs"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Serdeczne dzięki! Zastosuję według poleceń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
i najwazniejsza rzecz
nie oczekuj od "brzuszkow" ze spalisz poklady tluszczu znajdujace sie na nim to ni edziala w ten sposob.

Filmik 8minutes ABS - jest troche smieszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze i śmieszny ale na rzeźbie fanie dziala - szczególnie w końcówce odchudzania - spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Śmiech też dobrze robi na brzuszek... A poza tym, jest jakaś alternatywa, w sensie innego filmu? Jak tak, to chętnie spróbuję.
Wiem, że tłuszcz spala się aerobami - do tego mam orbiterka
Brzuch chcę troszkę wyszczuplić i ujędrnić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
alternatywę ( a właściwie podstawy ) masz w atlasie ćwiczeń :

http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Dziękuję, pooglądałam sobie. Niestety ćwiczę w domu i po prostu brakuje mi odpowiedniego sprzętu. Kurcze nie mogę się przełamać żeby iść na siłownię. Nikt nie chce mi towarzyszyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież do zdecydowaniej większości ćwiczeń mięśni brzucha nie potrzeba żadnego sprzętu .... równie dobrze robi się je w domu jak i na siłowni czy gdziekolwiek ....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sałatka śledziowa...?

Następny temat

dieta i środki odchudzające

WHEY premium