SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy pic tran

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
Jak w temacie, o jakiej porze pic tran?? Rano przed sniadaniem...??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6939
pij 3 razy dziennie 1 lyzeczke do herbaty. rano do sniadania, pozniej po obiadku i przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Jak Ci pasuje, do sniadania, obiadu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
na tranie jest napisane ze wystarczy tylko jedna lyzeczke dziennie czyli ok 5 ml... wiec jak jest z tym dawkowaniem?/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6939
3x dziennie jezeli jestes aktywny fizycznie ;] ta dawka co tam napisana to chyba dla starych babc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
podalem dawke dla doroslych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Ja bym dal max 10g tranu, reszte tluszczow uzupelniaj z oliwy z oliwek/orzechow wloskich/oleju lnianego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6315
Wlasnie tez tak sadze, tym bardziej ze sniadanie moje sklada sie z platkow owsianych, orzechow wloskich i rodzynek, pozniej do obiadu jem warzywa polanie oliwa z oliwek, jem tluste ryby(makrele), jajka. Wiec 5-10g tranu dziennie powinno wystarczyc.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dokladnie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6211 Napisanych postów 75712 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753064
Od 5-10g wiecej nie pij. Mozesz dac do sniadania.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak masz 10 g to daj 5 rano i na wieczur

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobra droga?

Następny temat

pare pytan

WHEY premium