SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy pić białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Dzień dobry, właśnie kupiłam u Państwa odżywkę białkową 100% whey protein professional firmy Scitec. W tygodniu codziennie chodzę na zajęcia fitness ok godziny 18, namiast w weekendy rano, ok 10. Kiedy najlepiej pić białko? Po zajęciach, czy przed?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
martynabarbara
Dziękuję za odpowiedzi, kupiłam pierwszy raz, bo ostatnio nie mam czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, a ćwiczę codziennie, więc pomyślałam, że odżywka będzie dobrym rozwiązaniem. Jeszcze jedno pytanie. Jak długo po przygotowaniu białko nadaje się do spożycia? Trzeba je wypić od razu?



warto by bylo zalozyc temat w dziale
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html

zeby kolezanki z forum nieco bardziej kompleksowo podeszly do tematu i cos doradzily, bo niekoniecznie codzienne treningi beda dobrym rozwiazaniem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

Odżywkę białkową stosuje się według braków w diecie. Jeżeli nie masz problemów dostarczyć adekwatnej ilości protein z konwencjonalnej żywności, wtedy odżywki będą zbędne.

Oczywiście najważniejsza jest zbilansowana dieta.








Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-06-24 13:04:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a w jakim celu ją zakupiłaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Stosuje się wg braków w odzywianiu, np brakuje Ci 20g o sypiesz około 30g prochu bo tyle mneij więcej będzie tam białka, plus minus na oko. można dac po treningu z bananem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Najlepiej będzie wypić potreningowo, jednak czy wypijesz w innej porze, czy dodasz np do omleta nie będzie róznicy. Co do reszty, to tak jak napisał dudee.

emenems odpowiadasz na pytanie pytaniem, jaki tu sens? Skoro ktoś oczekuje odpowiedzi czy pomocy, powinno byc prosto i na temat..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Raczej w takim celu ze autor nie wie do czego sluzy odzywka bialkowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dlatego autorka tematu przyszła tutaj z pomocą - od tego jest forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ona kupila a patrzac napytanie nie mapojecia do czego sluzy i diety zapewne tez nie ma i ma nadzieje ze zakup bialka w czyms jej pomoze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak już ma to ma, teraz trzeba uświadomić użytkowania/wniczke w jakim celu sie stosuje odżywki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12
Dziękuję za odpowiedzi, kupiłam pierwszy raz, bo ostatnio nie mam czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków, a ćwiczę codziennie, więc pomyślałam, że odżywka będzie dobrym rozwiązaniem. Jeszcze jedno pytanie. Jak długo po przygotowaniu białko nadaje się do spożycia? Trzeba je wypić od razu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy w jakich warunkach trzymane, z mlekiem czy z wodą, ale jak np zrobisz przed wyjściem z domu i po siłowni wypijesz i będzie leżało w szatni to nic mu nie będzie, gorzej jak się trzyma na słońcu itp. trudno określić taki czas.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FORMOTIVA Focus Energy Set 480g

Następny temat

Jakieś odżywki dla ektomorfika z dietą.

WHEY premium