SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy kreatyne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
witam
Mam do was pytanko........
mam 16 lat mam juz ułozona dite na mase(została sprawdzona na forum)na siłowni cwicze 3 razy w tygodniu od miesiąca...Kiedy mogłbym zaczać sie ogladac za jakimis suplementaki np. kreatyna?? Czy w styczniu przyszłego roku mogłbym juz sobie kupic kreatyne czy nie zabardzo? (w styczniu byłoby 3 mieisace jak cwicze)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie ten dział

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1329
aha sorki pomyłka:) ale i tak dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16475
Ludzie co wy się tak oglądacie za suplementami? Przyznaję sam, wziąłem kretę po 2 miesiącach treningu - i żałuję, naprawdę kalam się Dopiero po tym jak ta kreta nie dała mi nic zauważyłem że nie ma sensu walić suplementów jak są efekty, a minimalny staż moim zdaniem to ponad pół roku regularnej siłowni i trzymania dietki. U mnie po 4 miesiącach treningu dopiero teraz zaczynam widzieć skok, gdy zacząłem z dietą(mówi się że początkujący idą od kopa i mają duże efekty - ja nie miałem czegoś takiego, zresztą moja naturalna budowa to co najmniej półroczny efekt treningu przeciętnego gościa w naszym wieku, bo też mam 16 lat), w końcu masa skoczyła o 1 kg po niecałym tygodniu diety, czuje że rośnie siła a do tej pory stała w miejscu. Po co sięgać za suple i wydawać kasę jak efekt zadowala(zadowala to przyrost 1 cm w łapie na miesiąc, chyba że ktoś chce więcej to gratz...)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

szybkość jedzenia

WHEY premium