SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

kiedy aeroby a kiedy siluwka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1318

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
cześć wam mam probem dotyczacy tego ze chce zrzycić troche tłuszczu a nie chce przy tym zrzucić mieśni. Kiedy mam robić ćwiczenia normalne(silowe) a kiedy areoby i kiedy pić odrzywke biakowa z gory dzieki!!!! hmmm moze jakis program zaoferujecie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 12851 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43217
natczo aeroby a siłowy przynajmnie po 2 posiłkach a odżywke na noc i po aerobach

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 12851 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43217
no i 40 min po siłce

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
nie natczo tylko na CZCZO
napisał(a)
Ekspert
jestem dyslektykem

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
ja mam podobne pytanie --> cwicze na mase (z elementami sily) a chcialbym w miedzyczasie troche tluszcu zrzucic, czy np. skakanie na skakance albo bieganie w dni wolne od treningow dadza jakies efekty? albo np. 40 minut rowerku po treningu silowym? co o tym myslicie? diety jeszcze nie mam ale pracuje nad tym i bedzie wkrotce. z gory thx za odpowiedz.
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 197 Napisanych postów 31897 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94056
skaskanka odpada nie mozan kotrolowac tętna. a polecam max 20 min aby sie nie zatlusic bardziej ,a porzexbic sie na lato _
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
masz na mysli 20 minut rowerku po treningu silowym?
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
no i tetno 70% cardio max (22o minus wiek)
napisał(a)
Ekspert
a w dni wolne od treningów co moglbym robic zeby zrzucic troche tkanki tluszczowej?
napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
skoncz ten cykl silowo-mas. i potem pomysl o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wystające łopatki

Następny temat

Cwiczenia z Hantlami...

Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa?