SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy śniadanko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
Śniadanie jem o stałej porze - 7.00 rano, jedząc kolację o 19.00 poprzedniego wieczora. Śniadanko jem od razu po przebudzeniu, ale czasem jestem rano tak zmęczona (np. po imprezce ), że najchętniej położyłabym się znów do łóżka i jeszcze spała. Czy takie wyjście jest dobre? Zjeść śniadanie i z powrotem do łóżka? Czy może lepiej pospać dłużej (i tak obudzę się z głodu i przyzwyczajenia o tej 7.00 rano ) i jeść potem?

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zalezy od kalorii jak masz miec nie dobór to mozesz wstac

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
qazar, ale obudzę się baardzo głodna! BTW, Twoja opinia jest tylko Twoja, czy poparta naukowo ? Dzięki z apomoc, jak zawsze z resztą

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
zakrześ, rozwiniesz temat? Proszę.

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
jak przez opuszczenie tego posiłku masz miec ujemny bilans to lepiej zjedz albu dołuż w innym posiłku albo przesun godziny posiłkow

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
moje zdanie jest takie,przynajmniej ja tak robie:jesli przypadkowo budze sie rano po imprezce albo nwet normalnie w srodku nocy np. na siusiu i chce isc dalej spac lecz jestem troche głodny to wrzucam na ruszt 1/2 bananki i spowrotem do łózeczka,potem jescze troche pospie i własciwe sniadanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
Zakrześ, dzięki, ale ja nie opuszczam tego posiłku, ja go po prostu przesuwam w czasie
Mały00, a nie ćwiczysz przypadkiem na mase? Mnie oczywiście chodzi opo głowie dietka redukcyjna... Dzięki

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
otoanya-upss sorki zapomniałem, masz racje hihihi jesli chodzi o diete redukcyjna to hmmmm przegryz cos lekkiego co oszuka zołądek i zabije głod,trudno mi powiedziec co,bo nie chce palnąc jakiejs bzdury...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oBLiCZaNie DieTy - POMOCY!!!!

Następny temat

PROSZĘ O POMOC!!!! SZYBKO!!!!!!! :)

WHEY premium