SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
ja sobie mowie (gdzies to przeczytalam) ze pokazuje mojemu kochanemu organizmowi: "zobacz kochanie, ja sie wcale nie odchudzam, widzisz jak ci dogadzam? nie musisz niczego odkladac na pozniej!!!"
i dziala - nie tyje

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423

w rozsądnych granicach taka taktyka jest najlepsza ^^
już samo myślenie np "od jutra się odchudzam i nie jem słodyczy" powoduje że aż czuję jak tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ale ja chce schudnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 965 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15423
też chciałam i póki nie przestałam się przejmować to tylko tyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
no tak, ale to nie oznacza ze mozesz jednego dnia sie najesc do syta np. bananow bo masz na to ochote albo zjesc slatke jarzynowa z majonezem i kanapke z wedlina,serem i MAJONEZEM
to daje lepiej niz czekolada

ale ja pomimo takich wyskokow chudne - wystarczy jeden tydzien na 100% 1600kcal i leci ze mnie... i nie wraca

Zmieniony przez - yoyo1978 w dniu 2009-07-13 22:51:42

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
no mam nadzieje ze w poniedziałek będą spadki... oby

*dobranoc*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5889 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21012
bedzie dobrze

Pozbylam sie kota!!!!
---------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Oj kobiety drogie... z całym szacunkiem dla płci pięknej, ale coś za dużo cackania się, ja tu widzę Co chwile to samo, z iloma kobietami bym nie pogadał, większość dochodzi do jakże budującego morale wniosku: tyją niemal od patrzeba na jedzenie - a schudnąć nie mogą. Co lepsze, niemal codziennie wmawiają mi, że mają większe zapotrzebowanie na cukier niż reszta świata

Drogie Panie, bądźcie konsekwentne, to będziecie mogły sterować wagą bez problemu! A jak już popuszczacie, to w tym też bądźcie konsekwentne - popuszczajcie bez wyrzutów sumienia, po prostu dajcie sobie luzu raz na jakis czas. RAZ NA JAKIŚ CZAS - tylko niech się z tego nie zrobi "co drugi dzień" Bo, co prawda nie chce wypominać, ale w Pani menu, Panno kavvo, lody zauważam raz na 3 dni

Konsekwencja, konsekwencja! Oczywiście jest gro kobiet, które trzymają jedzenie w ryzach i nie popuszczają - i te proszę o nie obruszanie się moim postem

Sie wygadalem, ot co
zdrówka.

Zmieniony przez - .corleone. w dniu 2009-07-14 01:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
haa widac ze nie przeczytałeś całego dziennika, lodow nie jadlam dawno



Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-07-14 07:35:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 924 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15047
kavva, jakiś czas temu miałam podobnie jak Ty
dwa, trzy dni OK, a potem klapa
aż tu pewnego dnia się zmobilizowałam i stwierdziłam, że jak to, jaaaaaaa nie dam rady???
i wytrwałam 50 dni, czysto, bez ani jednego grzechu jedzeniowego
sama byłam w szoku
ale w czasie diety nie marudziłam, że jest mi źle, bo tego czy tamtego nie mogę, tylko sobie tłumaczyłam, że JESZCZE nie mogę, bo jak już zrzucę co trzeba, to sobie będę mogła zjeść to od czasu do czasu
tylko wtedy byłam głupia, bo nie ćwiczyłam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium