SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
pewnie, nie licz, spokojnie mozesz jesc na czuja, jedzac czysto i umiarkowanie, na prawde trudno przekroczyc dopuszczalne normy. 5-6posilkow dziennie, 3 wieksze i dwa=3 mmniejsze i tyle. Tylko bez podjadania i slodyczy.
bezotluszczania, mala mase da sie robic, ja przeciez jakas tam mase robie, mimo, ze nie zbieram tluszczu. oczywiscie to kosmetyczne ilosci ale sie da.
kavva jakie masz mozliwosci aerobow, poza silownianymi dniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Obli a wiec tak moge na siłownie jechać i na aerobowych maszynach ćwiczyć mam rower zwykły, jak mi kazesz biegac to cos wymysle i postaram sie zrealizowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to do silowych treningow dodaj dwa dni interwalowe. nie wiem jak u ciebie z forma, ale po prostu trzeba zaczac.
25min pierw 10min rozgrzewki, pozniej jedziesz 1min szybko/2min wolno.
Po dwoch treningach 1min szybko /1,5min wolno, po nastepnych dwoch 30sek/1min, ale 5 interwalow (reszta czasu normalnie) Co drugi trening dodajesz 1 interwal. Staraj sie by ten czas szybki byl najbardziej intensywny ile dasz rade.
jak dojdziesz do 10 interwalow 30sek/1min to daj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
najlepiej na czym to robic ? rower? biegać? na maszynach? czy nie ma to znaczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wybierz co chcesz, najwiecej energii zuzyjesz, na crosstrainerze, wioslarzu, i bieżni. najlepiej bys na razie trzymala sie jednego urzadzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
oki dzieki, bede robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
kórcze tyle rozmawiałyście dziaj o ty truskawkach i ja tez zjadłam, był to zły pomysł dostałam ochoty na słodycze i zjedłam loda i troche gorzekiej czekolady wrrr nie moge jesc owoców samych to nie dla mnie

a oto mój jeden z posiłków sadzone na pieczywku z pełnego ziarna siłownie przełożona na jutro...





Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-21 17:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
ale truskawki były przepyszne

a ja siedze i w główce tworze sobie wersje batonów białkowych z bananami,placuszków oswianych, razowva własnej roboty,ale to dopiero tak za miesiąc

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
to jak wymyslisz jakis fajny przepis na te batony i placuszki to przetestuj i nam podaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
batony już robiłam i są całkiem całkiem
owsiaki robię prawie codziennie,ale zjadłabym jakieś z bananami czekoladą

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium