SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kangaroohops - czyli sprawedźmy czy dam rade ;]

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Witam !!!!! Już kiedyś byłem na tym forum i umieszczałem swoje wsady tutaj , a także wypowiadałem się na temat wyskoku itp. Teraz po zboaczeniu kokursu wsadów NBA z tego roku doszedłem do wniosku , ze chce latać ;]. Myśle , ze start mam dosyć niezły, bo nie ćwicząc nigdy wyskoku, wsadzam piłką którą łapię na wymarowym kosz ( 3,05 , jakby ktoś nie wiedział ;] ). Pewnie czytając to myslicie , ze nie jest to nic nadzwyczajnego ale pragne dodać , ze mam 171 cm wzrostu ;].

Od dzisiaj zaczynam trening Kangaroohoops by osiagnąć swój cel. Wybrałem go ponieważ wystarczy trenować tylko 4 dni w tygoniu co mi wiele ułatwi , ponieważ gram w kosza także w klubie. Mam zamiar zamieszczać tutaj swoje postępy i szukać motywacji do dalszego treningu ( bo to będzie jednak najtrudniejsze ;/ ). Pierwszy trening mam już za sobą . NIe za bardzo mnie zmęczył , bo wysiłek nie jest mi obcy , ale zobaczymy co będzie dalej ;].
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1050
i jak tam kolejny tygodzien? ;] ja zaczynalem tez swoja przygode z treningami na wyskok od kangaoohops... jakis super efektow nie mialem (obwod uda za to zwiekszyl sie sporo), ale to chyba dlatego ze za duzo jezdzilem na rowerze. trzeba sie przykladac hehee, tempo cwiczen i technika sa wazne.

robisz wersje z 3 seriami, czy po 2 ?

wysokich lotów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
ile masz lat???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
Lat mam 17 już ;]. A co ???? Jakieś rady ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
a to spoko

bo myślałem że jesteś starszy więc poleciłbym coś siłowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezły trening. Dobrze rozgrzewaj stawy. Tak czy siak polecił bym ci sztange
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
jestem twojego wzrostu i gratuluje ci wyskoku(ja do obręczy jeszcze nie doskakuje), bo juz teraz masz nieprzeciętny. napisz jaki masz zasięg stojąc a jaki dosiężny albo z nabiegu.
kangaroohopsa robiłem i dał mi jakies 5 cm, moze u cieie bedzie lepiej. zastanów sie czy by nie warto było zacząć ćwiczyć wyskok na siłce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
No dziś zacząłem 2 tydzień i musze powiedzieć , że kolorowo to nie jest ;/. Ostatnio źle zagraliśmy na meczu jako drużyna i trener nas niszczy na treningach, przez co mam mało sił na trening wyskoku, ale jak narazie daje rade i nie mam zamiaru odpuścić. Zobaczymy jak będzie dalej.

A na sztange i siłownie nie mam czasu ;].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3227
Mi też dał z 5 cm a męczyłem się z nim jak cholera
Poćwiczył bym ze sztangą jakieś przysiady ale nawet nie mam czasu się wyspać.
Przy okazji mam pytanie co to jest 'wstępowanie',przy tych programach na wyskok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18
A rozciagałes się robiąc ten trening i robiłeś go dokładnie ???? Chodzi mi o takie rozciaganie po którym np. dotykałeś główą kolan ( oczywiście przy nogach prostych) .

O ile się nie myle to przy tym wstępnowaniu w SD II potrzebne jest krzesełko. Słyszałem , ze to ćwiczenie nie jest efektywne i w dodatku najbardziej szkodzi kolanom, więc odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3227
Wtedy ani troche, teraz spokojnie dotykam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSCHÓD - ZACHÓD - kto wygra??

Następny temat

Proszę o szybką odpowiedź

WHEY premium