SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłopoty gastrologiczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
o to przez to ze juz nie moge tak sie dluzej meczyc, otoz od paru lat coraz bardziej mi dokucza , nadkawsota i zaleganie zolci w zoladku, chodze od gastrologa do gastrologa i robie gastroskopie ai wyszlo niby ze mam luzny zwieracz pomiedzy dwunastnica i zoladkiem i to niby od tego te problemy, i cala zolc mi sie cofa do zaladka, i bardzo boli, dokucza, powoduje ze jestem newrwowa bardzo, jedyny sposob to na sile wymioty troche zolci wyrzygam ale ona jest gesta i jakby byla tam przyklejona, bo na kwas biore controloc 40 mg 2 razy dziennie, pomaga ale tylko na kwas, a zolc jest,juz nawe nie mam sily zygac , probowalal juz gasprid,debridant,mecropromamid,i nic, mam dosyc tego, wrzodow i helicobactere nie mam. od tej zolci pojawily sie tez problemy z nabraniem glebokiego oddechu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a może jakiś zabieg operacyjny ??
co do głębokiego oddechu - to moze raczej jest to wynik stresu i towarzyszacej choroby
wiecej się nei wypowiem bo się na tak skomplikowanych sprawach po prostu nie znam

może JAGNA jak na forum wpadnie to coś mądrzejszego napisze ...

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2006-01-03 01:57:17

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po czym poznac ze nos jest zlamany?

Następny temat

Szum w uchu

WHEY premium