SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jungle warfare -> ginecomastia ? wypadanie włosów? senność ? pryszcze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 11895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Relith poczytaj troche o jungle i o tym co się dzieje, produkt jest wycofywany ze sprzedaży.Tak jak w opracowaniu tego doktorka, cyt.To nie jest rzecz do użycia między cyklami i to powinno zostać potraktowane jako wszystkie AAS ,
Teraz wiem , dużo facetów powie, że nie odczułem skutków ubocznych z JW ,Jak wiesz, że nie odczułeś ? czy zrobiłeś badanie krwi ? musisz zrozumieć to dotyczy jąder zanikanie ( kurczenie się jądra)
niekoniecznie się zdarza we wszystkich przypadkach.

Wniosek? Ale jest możliwe i JW wymaga odbloku to jest potwierdzone na 100% ,a skąd mam wiedzieć czy u mnie się wszystko ustabilizowało? badania zrobie dopiero za 2 tyg. a moje pytanie brzmi i stawiam je ponownie, czy animal mstack mógł służyć jako odblok? powoduje przecież zwiększenie teścia ziółkami itp. Takie ważne tematy a sfd w chwilach najważniejszych prób po prostu śpi!

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68482
Ananda, czytałem….

Nawet jeśli to jest SAA (bardziej kieruje się opinią P.Arnolda, a nie jakiegoś anonimowego doktorka), to nie odczułeś „bloku”. Nawet jeśli była lekka ingerencja w układ hormonalny, to po dwóch miesiącach wszystko powinno wrócić (wracać) do normy….

Jechałem na podwójnych dawkach JW (przez miesiąc) i nie miałem żadnych oznak zablokowania, ale każdy osobnik jest inny.
Nawet jakbyś się zablokował (nie sądzę), M-stak cię nie odblokuje. Jak chcesz możesz brać dla komfortu psychicznego.


Zmieniony przez - RELTIH w dniu 2008-01-01 18:10:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Relith jak efekty na podwójnych dawkach ?

ja na dniach ruszam z cyklem.. podwójne dawki Jungle pierwszy miech.. drugi miech pojedyńcze dawki Jungle + Restore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68482
Ripahza brałem podczas lekkiej redukcji, trochę przegiąłem z zimowym masowaniem…......

Cykl:
- JW - 6 kaps dziennie
- venom – 2 kaps dziennie
- duże ilości XTENDA – 4 – 5 porcji dziennie

Zrzuciłem 4 kilo, ale siła szła do przodu. Zwiększona wytrzymałość, ubita sylwetka, bardzo dobre samopoczucie – JW. znosił u mnie saidy venoma.

Nie wiem czy się sprawdza na cyklach typowo masowych (raczej nie), ale do „uszlachetnienia” sylwetki jest ok.

Żadnych skutków ubocznych - przynajmniej zauważalnych, nie robiłem ostatnio badań.


Zmieniony przez - RELTIH w dniu 2008-01-01 18:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2545
Witam serdecznie
Pod koniec grudnia skończyłem 30 dniowy cykl na Jungle Warfare (dawkowane jak producent przykazał). Wskoczyłem na JW aby utrzymać formę wypracowaną na cyklu kreatyny. W sumie nie spodziewałem się cudów, ale trzeba przyznać, że przy masowej diecie nie tylko utrzymałem się na odpowiednim poziomie, ale też dorzuciłem kilka kilogramów obciążenia.
Jednak nigdy więcej nie zdecyduję się na ten suplement.
Powodów jest kilka. Teoretycznie większość suplementów działa na mnie zgodnie z zapewnieniami producenta i opisami użytkowników. W przypadku JW było inaczej. Użytkownicy opisywali, że:
- w pierwszym tygodniu środek zamula - u mnie tego nie było,
- powoduje wzrost libido - wręcz przeciwnie, libido w moim przypadku znacząco spadło, nie zauważyłem jednak skurczenia się jąder,
- w okresie stosowania mięśnie stają się pełniejsze - wręcz przeciwnie, pompa na treningu była żałosna, po treningu nie istniała wogóle a AAKG Mega Hardcore stosowane przez ostatnie dwa tygodnie cyklu nie zadziałało (sic!), pomimo że kilka miesięcy wcześniej robiło ze mnie godzillę na treningach.

Jeśli chodzi o inne skutki uboczne tj. wypadanie włosów i gino to na szczęście nie odnotowałem.
Przez tydzień po odstawieniu libido było marne, potem zacząłem zjadać Tribulus Terrestris Pro z Hi-Tec'a. Dopiero w połowie drugiego tygodnia (3 tydz. po odstawieniu JW) libido mniej więcej powróciło do normalnego poziomu.

Podsumowując - z ALRI nic więcej nie kupię, będę omijał wszystko, co choćby lekko zapachnie PH. Mięśnie mięśniami, ale jeśli kobitki przestają interesować to chyba czas do grobu, a nie na siłownię.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
ja za 3 tygodnie ruszam z tym samym co ripahza.
wczesniej brałem normlane dawki.
wywalenie wody,twarde mieso, libido na plus, siła na plus.
negatywów niezanotowałem.


Zmieniony przez - RIDDLE w dniu 2008-01-01 18:51:36

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a ja za 2 miechy podwójne dawki PA.
a jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 491 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68482
koksiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Reltih uspokoiłeś mnie i dobrze, bo już sraczki dostawałem. Co do libido to faktycznie wyliczanka u mnie też spadło nieznacznie, plus syfy jak już pisałem.Podzielam opinie geringxesa co do alri, bo jungle to nie jedyny produkt który spieprzono nie informując dokładnie konsumenta w jakie klocki gra firma.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 269 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6610
Ja jestem aktualnie w trzecim tygodniu cyklu JW w podwójnych dawkach. Za tydzień miałem zamiar wejść na JW w pojedyńczych dawkach plus restore przez miesiąc.
Teraz jednak zmodyfikuje tę rozpiskę i JW pojadę przez 45 dni w podwójnych, a Restore dorzucę od 31 dnia żeby końcowe 15 dni ciągnąć na samym Restore. Sądzę, że będzie to lepsze rozwiązanie jeśli chodzi o stabilizowanie układu hormonalnego niż poprzednia opcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co bedzie lepsze?

Następny temat

Gainer od po treningu?

WHEY premium