SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130558
ajazy
_Szajba_
Nie wiem jak Wy, ale ja nie staram się zmienić swojej sylwetki po to żeby podobać się swojej żonie. Może coś ze mną nie tak?

Dolan, czy oprócz ławki, stanął progres w ciągach, przysiadach i wyciskaniu stojąc?


Poprawianie sylwetki, krata i inne prężenia muskułów to atawizm, na zasadzie walk godowych albo walk o przywództwo (w sumie też o dupczenie chodzi ) Ostatnie podrygi testosteronu w świecie rządów jajników....i faktycznie, płci pięknej to nie interesuje, to taki męski krąg
Są takie kobiety, które się tym ekscytują. Jest kilka takich w kręgu znajomych.
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 1 regulaminu
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2181 Napisanych postów 6161 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311111
Kilku facetów też ubrania damskie projektuje...nie rzutuje to na ogół męskiej populacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130558
ajazy
Kilku facetów też ubrania damskie projektuje...nie rzutuje to na ogół męskiej populacji
Ale rzutuje na ogół populacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
ajazy
_Szajba_
Nie wiem jak Wy, ale ja nie staram się zmienić swojej sylwetki po to żeby podobać się swojej żonie. Może coś ze mną nie tak?

Dolan, czy oprócz ławki, stanął progres w ciągach, przysiadach i wyciskaniu stojąc?


Poprawianie sylwetki, krata i inne prężenia muskułów to atawizm, na zasadzie walk godowych albo walk o przywództwo (w sumie też o dupczenie chodzi ) Ostatnie podrygi testosteronu w świecie rządów jajników....i faktycznie, płci pięknej to nie interesuje, to taki męski krąg


Można i tak się pocieszać
Oddajmy małżonkom kluczyki do samochodu, siekierę do rąbania drew, a do czyszczenia basenu wezwijmy wyspecjalizowany serwis

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Nareszcie mogę coś napisać . Od wczoraj miałem tak zblokowane konto że owszem czytać mogłem ale żadnego wpisu nie umiałem opublikować :'-(.
Ojan masz rację, starzeję się, niestety jest to nieuchronne choć w sercu ciągle maj to jednak latka lecą a ja cały czas porównuję się do chłopaków 10 - 20 lat młodszych czy tez do takich gigantów którzy ćwiczą od wielu lat i swoje sukcesy zawdzięczają ciężkiej pracy ( celowo nie wymieniam z imienia żeby nikogo nie pominąć), a ja chciałbym to wszystko mieć już bo szkoda mi czasu .
Ajazy chciałbym dobrze wyglądać i być w miarę sprawnym i silnym do późnej starości . Celowo piszę w miarę choć muszę przyznać ze jestem sprawniejszy, silniejszy i wyglądam lepiej niż jakieś 5 - 6 lat temu , więc mogę powiedzieć ze chyba odmłodniałem. Przy WL i WS w nastepnym cyklu treningowym nie bede dodawał 2,5 kg do TMax tylko odejmę od tego co mam z 5%
Ajazy moja żona ma swój samochód a kluczyków do mojego woli nie brać , siekiery nie rusza raz próbowała i cud ze ma jeszcze ręce i nogi , A basen to czyści moja starsza córka, która jak to zięć mówi jest moją żeńską odmianą . A ten czyściciel basenów na zdjęciu ta jakiś taki podobny do Ciebie .

Tymczasem wczoraj po pracy brzuch' siłownie miałem zajentom przez zięcia poćwiczyłem w pokoju dziennym

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp

Kółko ze stania -
2s x 7p
4s x 6p


Spięcia brzucha leżąc
5s x 15p

Plank na łokciach
5s x 60 sek

Wspięcia na palce stojąc, bez obciążenia
30p x 5s

Dzisiaj pod wieczór planuję pierwszy 5-3-1 deload, a teraz idę kosić trawę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130558
Tego czyściciela podesłał Ci Szajba.

Zięć świętował dzień seksu?
Ważne, że zrobiłeś trening mimo drobnych niedogodności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
ojan
Tego czyściciela podesłał Ci Szajba.

Zięć świętował dzień seksu?
Ważne, że zrobiłeś trening mimo drobnych niedogodności.


No i strzeliłem znowu gafę . Dziękuję Janie za zwrócenie uwagi .
Miało być tak:
Szajba, moja żona ma swój samochód a kluczyków do mojego woli nie brać , siekiery nie rusza raz próbowała i cud ze ma jeszcze ręce i nogi , A basen to czyści moja starsza córka, która jak to zięć mówi jest moją żeńską odmianą . A ten czyściciel basenów na zdjęciu ta jakiś taki podobny do Ciebie .
Janie nie wiem jak zięć ale ja świętowałem dzień seksu

Po wykoszeniu trawy ( jeszcze trochę zostało) i zabawie z wnukami

Trzynasty dzień treningu 5/3/1 cykl deload - 5 tura

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 10min

Kubany" hantlami
5s x 15p x 3kg,

Pompki w szerokim rozstawie
- 4s x 15p

ćwiczenie zasadnicze
Wyciskanie sztangi stojąc
26 kg x 5p
30 kg x 5p
35 kg x 3p
36 kg x 5p x 5s


Martwy ciąg -
1s x 5p -55kg,
1s x 5p - 70kg,
1s x 3p - 80kg,
3s x 5p x 84kg,


asysta
Wyciskanie sztangi ławka płaska
46kg x 5s x 10p

ćwiczenia dodatkowe
Wiosłowanie sztangą nachwytem -
46 kg x 10p x 5s

Wyciskanie francuskie sztangi leżąc na ławce
20kg x 20p x 4s

Uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc
16kg x 20p x 4s

Rozciąganie

Szybki, spokojny i przyjemny trening . Tego mi chyba na obecna chwilę potrzeba . Wszystkie ćwiczenia robię powoli i staram się robić jak najdokładniej, przerwy miedzy seriami 60 sek. miedzy ćwiczeniami 120 sek. Jutro po pracy planuję brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Niestety z wczorajszego treningu nici . Mieliśmy awarie na kablach na terenie Piekar Ślaskich i do domu wróciłem po godz 22:00 a rano na 6:30 jechałem z powrotem do pracy.
Za to dzisiaj po pracy po 20:00

Czternasty dzień treningu 5/3/1 cykl deload - 5 tura

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 10min
Kubany" hantlami
5s x 15p x 3kg,

Pompki w szerokim rozstawie
- 4s x 15p

ćwiczenie zasadnicze

Martwy ciąg -
1s x 5p -55kg,
1s x 5p - 65kg,
1s x 5p - 75kg,
3s x 5p x 84kg,

Wyciskanie sztangi stojąc
26 kg x 5p
30 kg x 5p
35 kg x 5p
36 kg x 5p x 5s


asysta

Przysiady ze sztanga na barkach
- 70kg x 5s x 10p,

ćwiczenia dodatkowe

Podciąganie na drążku nachwytem
5s x 5p

Wyciskanie francuskie sztangi leżąc na ławce
20kg x 20p x 5s

Uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc
16kg x 20p x 5s

Rozciąganie

Jutro dzień wolny od pracy . Może jakiś rowerek, wycieczka piesza, zobaczę na co będzie miała ochotę moja żonka . A wieczorem zaległy trening brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
isdolan, muszę pochwalić Ciebie za to, że pomimo nawału zajęć starasz się nie zaniedbywać treningów
Oby tak dalej a miejmy nadzieję, że efekty Twojej pracy będą Ciebie satysfakcjonujące


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

Wiecej