SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jogurt owocowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
mam pytanko, ja dzis godzine temu wypilem duzy jogurt owocowy, 10 minut od wypicia jogurtu 35 minut ostro tanczylem jumpstyle i tecktonik,
jak myslicie czy cukier z tego jogurtu nie odlozy sie dzieki temu ze tanczylem?? bo planuje jeszcze wszamac jednego pomidorka i troche twarogu i 2 godziny po tym isc spac

Zmieniony przez - mruczus11 w dniu 2008-11-26 23:55:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19374
matko, jakie tu są pytania!

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
czesto wieczorami tancze nawet do godziny,wiec moge zjesc owocowy jogurt duzy przed albo po?:> bo zalezy mi na duzej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
stary wyluzuj troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
jak zalezy Ci na mocnej redukcji to se odpusc takie rzeczy
no ale jak raz na jakis czas zjesz ten jogurt to nie umrzesz przeciez
wyluzuj troche ale nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 103
...a ja myślałem, że się ograniczam :E a tu proszę pytanie o jogurt. Nie martw się nic Ci się nie odłożyło.

:F

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
wbije sie w temat bo nie chce zakładać nowego i nie chodzi o jeden jogurcik.

czytam sobie różne diety cały czas ulepszając swoją i rzadko w nich jest kefir. Jestem na redukcji i białko przede wszystkim pobieram z twarogu i tuny ale wypijam dziennie 2 duże kefiry lub litr maślanki (2%tł) za to jogurt naturalny to raczej sporadyczny dodatek jako np sos czosnkowy do obiadu.

Czy to źle że wchłaniam tak dużo kefiru i maślanki na redukcji? Brakuje mi białka!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
nie za dobrze bo bialko ciagniesz glownie z produktow mlecznych co nie jest dobrym wyjsciem
zamien najlepiej te kefiry jogurty nawet twarog tez, na mieso i ryby
co nie wspomne o laktozie znajdujacej sie w produktach mlecznych ktorej wogole nie powinno byc w twojej diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Smialo pij te kefiry, ale twrog raczej wieczorem.
Tunczyk, to oddzielny temat. Poczytaj cos o tym..
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
no za***iście, jeden jedno drugi co innego
mięcho odpada, tylko ryby, dlatego tyle nabiału
a co jest z tuną nie tak? bo wcinm 2 puszki dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
no szkoda ze mieso odpada
dlatego zainwestuj w ryby i jaja glownie chodzi o białka
ale ostatecznie twarog da rade choc ja bym go wyrzucil
a kefirów jogurtów nie pij
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdźcie fachowcy i dajcie rady !

Następny temat

Dieta do oceny + dopasowanie odżywek

WHEY premium