SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem zielony w temacie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 462
witam
mam taki problem od roku czasu podnosze sobie sztange hantelki i biegam sobie i to mi nie przynosi zadnych efektow myslalem ze uda mi sie rzucic troszke cialka zbliza sie lato a moj brzuszek nie wyglada zbytnio ciekawie mam 17lat 181cm i 90kg ;// jak juz wyzej napisalem myslalem ze uda mi sie zgubic troche sadelka cwicze 5 dni w tyg po godzince takie cwiczenia w domku :P
moze ktos cos poradzi/zaproponuje co zrobic zeby stracic troche sadelka zastanawialem sie nad kupnem "ZESTAW NR. 2 - REDUKCJA TŁUSZCZU " ale nie wiem czy to ma sens mysle ze ktos cos poradzi czytalem rozne tematy na forum jakies diety ale zadnej diety nie mam staram sie ograniczyc jedzenie slodyczy :P mniej cukru do herbaty itd ale walek nic nie widac ;/ jaki mam cel ? pozbyc sie sadelka
moze ktos co napisze prosze o pomoc :)
pzd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8248
ja napisze cos takiego wez sie za porzadny trening bo z tego co piszesz " podnosze sobie sztange hantelki i biegam sobie " to bardzo lajtowo podchodzisz do sprtawy a oczekuesz fajnych efektów a tak lekko nic nie ma wiec rozpisz sobie trening na redukcje ( oczywiscie uwzglednij swoje mozliwosci sprzetowe jesli nie chodzisz na siłke ) do tego utrzymuj diete redukcyjna no i stosuj aeroby nie wiem ile do wakacji zrobisz jesli wogóle zrobisz ale nieprzejmuj sie poprostu za pózno sie obudziłes z zimowego snu takie podnoszenie hantli i sztangi jak opisujesz za wiele nie dało wiec trzabyło wczesniej juz zaczac kombinowac z czyms innym Jak napiszesz planik i dietke daj do oceny tylko w odpowiednich działach Zycze owocnych treningów POZDRO !!!

" Każda droga nawet ta najdłuższa zaczyna sie od pierwszego kroku "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 146 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1692
zacznij chodzić na basen najlepiej 3-4 razy w tygodniu ale jak przyjdziesz z powrotem do domu nie do "żarcia" tłuszczu słodyczy tylko lekka przekąska zastąp tłuszcz węglowodami Pozdro

franc8

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak pomniejszyc obrazek??

Następny temat

ZACZYNAM I POTRZEBUJE PORAD !!!

WHEY premium