SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie w podróży - kilkudniowe wyjazdy służbowe

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 862
Z racji częstych wyjazdów służbowych (kilkudniowych) i mojej diety low carb, muszę się trochę nagłówkować co do mojego jadłospisu. Na początku mam jedzenie przygotowane w domu, ale później muszę się już zaopatrywać w sklepach. No i tu prośba do was o podawanie produktów LC, które są ogólnodostępne i bezpośrednio do zjedzenia. Na razie moje typy to:
1. migdały, orzechy
2. filety wędzone z kurczaka z biedronki (niestety masa w nich chemii)
3. wędliny pakowane (ale przeważnie są strasznie słone i z masą dodatków)

Czy ktoś widział gdzieś do kupienia "ugotowane" jajka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jak wyglada u Ciebie taka podroz? Nie mieszkasz w jakims hotelu? Nie masz zadnego dostepu do 'kuchni'?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Makaron smażony po chińsku bez ww

Następny temat

Szybkie placuszki owsianko wo-bananowe, a'la pancakes

WHEY premium