SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie węglowodanów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512
Witam wszystkich mam jedno proste pytanie. Czy naprawdę potraficie powiedzmy o 15 zjeść worek ryżu, ze 100g. kurczaka + warzywa, a 3 godziny później taką samą ilość? (mowię tu o diecie na masę)
O 15 zjadłem ww posiłek, pół godziny temu powinienem znów zjeść ale już pękam. Problem jest głownie z węglem(ryżem, makaronem,kasza)Czy jedynym rozwiązaniem dla ekto jest pochłanianie takich olbrzymich ilosci?

pozdrawiam. Tymczasem idę gotować ryż
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 247 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3023
Ja jadłem co 2,5h takie posiłki, dodawałem jeszcze sos zrobiony z jogurtu naturalnego i soku pomidorowego, mimo tak obfitego posiłku po 2,5h byłem głodny, jeśli nie dajesz rady zjadać posiłków to dodaj jeszcze jeden posiłek ,a od pozostałych odejmij trochę kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512
Co nie daje rady.. jak tak trzeba to będę jadł. Inni mogą zjeść to ja też. Dzięki, pozdrawiam! Wieczorem wrzucę dietę, może tam pies pogrzebany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 296
Poprostu musisz zmiejszyc sobie porcje przyjmowanych weglowodanów. Zamiast 100 g zjedz 60 i zoabacz jak Twój organizm bedzie reagował na to ( oczywiscie chodzi mi o to czy np po tych 3 h bedziesz w stanie zesc kolejne 60 g czy nadal bedziesz zapchany ). Kazdy jest inny i jeden zje 100 gr ryzu i nadal mu bedzie mało a drugi zje 50 gr i mu starczy . Są również preparaty które zwiększają łaknienie np dibencozide magnum . Zastanów sie nad spróbowaniem tego . Jesli zwiekszysz intensywnosc treningu organizm bedzie potrzebował wiekszej energii i wtedy również łatwiej bedzie Ci zjesc wiekszą ilosc ryzu.

" Jeśli nie wiesz dokąd zmierzasz, to skończysz w zupełnie innym miejscu niż chciałeś "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ludzie sa rozni, rozny maja apetyt. Ja osoboscie 2x po 100gram bym nie zjadl, jem po 50 gram, wiec 1 paczka na posilek przed i po treningu i nawet to w cieplejsze dni (teraz naszczescie juz nie) lub po wiekszym wysilku jest ciezkie do przelkniecia. Do ryzu cos mokrego (warzywa, sos) i wpychac ile sie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512
Dobra jest, zjadłem nawet ze smakiem, co prawda z półtoragodzinnym poślizgiem. nikt nie mówił że będzie łatwo

Co do zmniejszania dawek ze 100 do 60 to już w ogóle nie wyrobiłbym się z węglami na dzień
23 lata, 73kg, 183cm. wyliczyłem 3800kcal, w proporcjach: B 2; T 1,5; WW 7,7. Jedyne co ciężko mi przychodzi to właśnie 100% ww.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
weź obniż te ww bo to nie jest dobre wyjście tyle ładować trzustka jest obciążona

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9112
jedz nawet co 2 h mniejsze porcje .. i sie nie zapychaj na sile :O

od kiedy taka dieta ?? organizm musi sie przyzwyczaic zacznij od mniejszej ilosci i stopniowo zwiekszaj ..

Zmieniony przez - Driztek w dniu 2010-10-15 20:14:48

"kto pyta nie błądzi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
całkiwicie obniżyć ww bo to pierwszy stopień do zalania się

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 512
W takim wypadku ile ww na kg proponujecie? dodam że dzisiaj po wszystkich posiłkach wyjedzie mi zaledwie 52% dziennego zapotrzebowania na ww.

Dzisiaj moja dieta wygląda tak:

9:00
Mleko 300ml
Owsiane 100g
rodzynki 50g
2 jajka

ok godziny 12
ryż biały 100g
pierś kurczaka 100g
oliwa z oliwek 15g
warzywa
rodzynki 50g

16:00 (przed treningowy)
ziemniaki na parze 300g
kotlet z indyka 150g
warzywa
2łyżki oliwy

18:30 trening
19:15
To samo danie co przed treningiem bez warzyw i oliwy.

22:00
Ser twarogowy półtłusty 100g
jogurt naturalny 50g
oliwa z oliwek 20g

23lata, 73kg, 183cm, 3800kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj na noc razoweic podbij jeden posiłek bo masz ich mało co za problem

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oryginalne pytanie

Następny temat

Dieta - redukcja...

WHEY premium