SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedna partia miesniowa dziennie-trening 6 dni/tydzien

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
Witam wszystkich

Wiec zaczne od tego ze mam problem z czasem,trenuje od 2 miesiecy,przeszedlem ogolnorozwojowke i zaczalem trenowac 3x w tygodniu na silowni(domowej,lawka z mozlioscia robienia nog,skosu,sztangielki,sztanga,wyciag na motyle),na jednym treningu dwie grupy miesniowe-i tu pojawia sie problem pniewaz zaczynam ok.20.00 i mam czas tylko na 1 partie,druga robie niedokladnie badz w ogole opuszczam(mam inne domowe zajecia).
Czy moge cwiczyc codziennie jedna grupe miesniowa?np:

PON: klatka (wycisk na prostej lace,sztangielki na skosie,rozpietki)
WTOR:plecy (motyl na wycigu,podciaganie konca sztangi,podciaganie sztangielki klczac na lawce)
SROD:wolne
CZWAR:barki (wyciskanie z klatki,podnoszenie sztangielek w opadzie,podnoszenie bokiem)
PIAT:triceps,nogi (pompowanie w oparciu o lawke,wycisk francuskie z za karku,prostowanie ramienia w kleczeniu na lawce)
SOBOTA:biceps (na przemian sztangielkami,izolowane na kolanie,unoszenie sztangi)
NIEDZ:wolne

do tego mam codziennie a6w i 3x na tydzien HIIT(narazie 20min.) na ergometrze w dwa wolne dni od silki,trzeci raz musze gdzies upchnac.

Mam 26 lat,ok.92kg,185cm trenowalem majac 16lat,ok 1,5 roku i przerwalem,pozniej przez caly okres az do dnia dzisiejszego robilem jakies pompki itp.w domu,z wiloma przerwami jakies bieganie,tenis,rower...jak mi sie chcialo to cos robilem a jak nie to ternowalem podnoszenie butelek z kumplami:)

P.S Wiem ze wiekszsc nie praktykuje treningu codziennie,miesnie musza odpaczac itp.ale sa tez tacy co daja rade i jakos im idzie,wiem ze jestem kompletnie nowy ale nie mam innego wyjscia chyba
Z gory dziekuje za pdpowiedzi,uwagi i porady;)

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
hmm jesli nie masz innego wyjscia no to rob tak jak mozesz ale zapytam na czym ci zalezy ? masa rzeźba ? aha a nie dasz rady zrobic treningu wcszzesniej tak zeby zrobic 2 grupy to wtedy wystarczylyby 4 dni i masz splita ;) heh a nie spada ci waga na takim rozplanowaniu treningow jeszcze tak zapytam ?

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 905
Witam x_pulse_x,zalezy mi teraz na zgubieniu tluszczu,z brzucha przedewszystkim,waga faktycznie spada bo przez ostatni miesiac spadlem jakies 2-3kg i chyba w wiekszosci to byl tluszcz,bo spodnie mam teraz znacznie luzniejszeaczkolwiek jem ok.3000kcal.(60%bialko,reszta wegle i sladowe ilosci tluszczu),moze powinienem jesc mniej?
Od poniedzialku zaczynam ten trening,zobacze jak to bedzie i moze uda mi sie cos upchnac na rano,zastanawiam sie,czy mnie cos takiego poprostu nie przetrenuje?mam jescze jedno pytanko,czy moge tak trenowac robiac mase? thx

Mowi sie ze jestesmy tym co jemy-i to prawda,aczkolwiek powinnismy sie pogodzic z tym ze musimy jesc to czym jestesmy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan trenignowy dla 65 kg i 176 cm ; )

Następny temat

MASS - kowalos

Wiecej