SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedeznie "ile sie da"- na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
Co sądzicie o jedzeniu byle jak najwięcej .. nie zwazając na jakość i ilośc tłuszczy, itp. Pytając kolegów co najlepiej jeśc na mase usłyszałem: wpierd**** ile się da. hehe jak dla mnie to nie jest za dobry pomysł. Ale jakie są argumenty przeciwko temu? Napewno szzybko się przybierze na masę.. A potem jest z czego rzeźbić. Stosuje dietę na mase jaką sobie rozpisałem wzorując się postami na tym forum ale czemu jest to lepsze od zwykłego wpier****nia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Jak dla mnie do zupełnie idiotyczny pomysł. Jest wielu ludzi którym sie wydaje, że jak władują w siebie ogromne ilości żarcia, to zrobią ogromną masę mięśniową. Taka zabawa czesto kończy sie tak, że po całorocznej "masówce" trzeba sie ostro redukować(bo sie wygląda jak najzwyklejszy grubas). Po takiej ostrej redukcji często sie okazuje, że po mamy mniej mięśni niż rok temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4267
https://www.sfd.pl/temat280057/ Jak na poczatek to przeczytasz i przynajmniej polowe z tego zapamietasz to mysle ze sam bedziesz w stanie odpowiedziec sobie na swoje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
bo Ci dupa nie urośnie

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
Przeczytałem pare tekstów... I wywnioskowałem tyle że po prostu będe zdrowszy. A w efektach się to tak nie przełoży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Pomijając wspomniane przez Ciebie zdrowie, to po prostu się zapasiesz strasznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
no ja gdybym tak robił to zaraz bym stał sie tzw 'kulką'

typowi ektomorficy z megaszybka przemiana materii - moze ale napewno nie endo

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73
mi raczej szybkie obtłuszczanie nie grozi- szybka przmeiana materi. Więc moge sobie pozwolić na jedzenie "wszystkiego"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Pelno takich przypadkow. Jak nie masz kasy na diete to wp*****laj byle duzo. Jedyny warunek - w chooj szybki metabolizm. Jestem ekto ale mimo to w zyciu nie moglbym tak szalec - do tego trzeba byc ultra hard gainerem albo chociaz bez przedrostka ultra :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Wp*****lać ile się da to stwierdzenie nie takie głupie dla osób którzy ciężko łapią każdy kg, warunek jeden - nie byle co. Można się opychać byle z głową i mieć podstawowe pojęcie o białku, węglach i tłuszczach

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co mam zjeść

Następny temat

Olej MCT z Allegro

WHEY premium