SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jarcow

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez masti z działu Dzienniki treningowe dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O mnie: imię - Jarek, rocznik - 79.

Wymiary: wzrost - 186 cm, waga - 96,7 kg, pas - 92,5 cm, bf - 16,6.

Dieta: vlcd - od dzisiaj do 21 czerwca.

Trening: FBW - co drugi dzień.

Foty: dzisiaj na czczo -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 dzień VLCD za mną

Co do ćwiczeń, to wczoraj na czczo wykonałem zestaw C mojego treningu FBW. Tak to leciało:
- Trening mięśni nóg i pośladków - Prostowanie nóg z prasą siedząc - 3 serie. 10/10/12 x 80kg.
- Trening mięśni pleców - Martwy ciąg - 3 serie. 10/8/6 x 100 kg.
- Trening mięśni klatki piersiowej - Wyciskanie sztangi, skos dolny - 3 serie. 10/10/12 x 100 kg.
- Trening mięśni naramiennych (barki) - Wyciskanie sztangi sprzed głowy - 3 serie. 10/10/6 x 39 kg.
- Trening tricepsa oraz innych prostowników przedramion - Pompki w podporze tyłem - "odwrotne pompki" - 2 serie. 10/6 x 60 kg.
- Trening bicepsa oraz innych zginaczy przedramion - Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy - 2 serie. 8/6 x 17 kg.
- Trening mięśni przedramion - Uginanie nadgarstków z sztangą nachwytem - 1 seria. 8 x 20 kg.
- Trening mięśni przedramion - Uginanie nadgarstków z sztangą podchwytem - 1 seria. 12 x 40 kg,
- Trening mięśni brzucha - Spięcia brzucha leżąc - 3 serie. 25/17/16 x.
Trening miałem świetny, ale to raczej nie jest nic dziwnego po spożyciu sporej ilości kalorii w ostatnich trzech dniach maja
Bezpośrednio po treningu siłowym wykonałem jeszcze trening aerobowy - 60 minut na rowerze treningowym.

Wracając do diety, to w związku z tym, że ostatni trzy dni maja mocno przesadziłem z kaloriami, wczoraj zjadłem wyłącznie 1 kg chudego twarogu w trzech posiłkach. W sumie b - 200 g, t - 0 g, w - 22 g.
Od dzisiaj trzymam się już w 100% założeń, które sobie wyznaczyłem na okres najbliższych dni, czyli 1 kg filetu z mintaja + 5 jajek + warzywa. Wszystko to w 4-5 posiłkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wygląda mój cały trening FBW, którym aktualnie ćwiczę w mojej domowej siłowni:

Zestaw A:
- Trening mięśni nóg i pośladków - Przysiad ze sztangą na barkach - 3 serie.
- Trening mięśni pleców - Wiosłowanie sztangą - 3 serie.
- Trening mięśni klatki piersiowej - Wyciskanie sztangi na ławce poziomej leżąc - 3 serie.
- Trening mięśni naramiennych (barki) - Unoszenie sztangielek bokiem - 3 serie.
- Trening mięśni pleców - Wznosy barków "szrugsy" - 2 serie.
- Trening tricepsa oraz innych prostowników przedramion - Wyciskanie francuskie sztangi leżąc - 2 serie.
- Trening bicepsa oraz innych zginaczy przedramion - Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem - 2 serie.
- Trening mięśni brzucha - Unoszenie nóg w leżeniu na ławce płaskiej - 3 serie.
Zestaw B:
- Trening mięśni nóg i pośladków - Uginanie nóg z prasą leżąc - 3 serie.
- Trening mięśni nóg i pośladków - Wspięcia na palce siedząc ze sztangą - 2 serie.
- Trening mięśni pleców - Podciąganie na drążku do klatki - 3 serie.
- Trening mięśni klatki piersiowej - Wyciskanie sztangi, skos górny - 3 serie.
- Trening mięśni naramiennych (barki) - Unoszenie sztangielek w opadzie - 3 serie.
- Trening tricepsa oraz innych prostowników przedramion - Wyciskanie sztangi na ławce w wąskim uchwycie - 2 serie.
- Trening bicepsa oraz innych zginaczy przedramion - Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc z supinacją - 2 serie.
- Trening mięśni brzucha - Unoszenie nóg w zwisie na drążku - 3 serie.
Zestaw C:
- Trening mięśni nóg i pośladków - Prostowanie nóg z prasą siedząc - 3 serie.
- Trening mięśni pleców - Martwy ciąg - 3 serie.
- Trening mięśni klatki piersiowej - Wyciskanie sztangi, skos dolny - 3 serie.
- Trening mięśni naramiennych (barki) - Wyciskanie sztangi sprzed głowy - 3 serie.
- Trening tricepsa oraz innych prostowników przedramion - Pompki w podporze tyłem - "odwrotne pompki" - 2 serie.
- Trening bicepsa oraz innych zginaczy przedramion - Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc uchwyt młotkowy - 2 serie.
- Trening mięśni przedramion - Uginanie nadgarstków z sztangą nachwytem - 1 seria.
- Trening mięśni przedramion - Uginanie nadgarstków z sztangą podchwytem - 1 seria.
- Trening mięśni brzucha - Spięcia brzucha leżąc - 3 serie.

Może się komuś przyda Bardzo fajny plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj 2 dzień na vlcd i zamuła jest piękna , ale muszę dać radę! Jest to generalnie już moje trzecie podejście pod tą dietę. Dwa razy próbowałem w maju i przerywałem zawsze 4 dnia przed snem. Teraz liczę, że będzie inaczej, mocniej się motywuję i powinno być dobrze. Z tego co wszyscy praktycy piszą, to jeżeli przetrwa się pierwszy tydzień, to jest już ok, twierdzą, że je się już tylko dlatego, że takie są założenia No nic, zobaczymy
Na dzisiaj mam przewidziane 5 posiłków po 200 g filetu z mintaja + jajko gotowane + warzywko.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 miesiące ćwiczeń i... nic :(

Następny temat

Pomocy!! Koniec redukcji!!(ten sam temat założyłem w dziale odchudzanie)

WHEY premium