SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakimi igłami dawać agovirin?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 294
Witam! czy wie ktoś jakimi igłami powinno sie robić strzały z agovirinu? Nie mam zamiaru go brać (przynajmniej nie teraz bo uważam że nie mam jeszcze doświadczenia) ale chcę sie po prostu dokształcić. z góry dzięki za mądre wypowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo franz napisal

a 0.7 Maku to sobie mozesz wbijac... samą wode

Sorry, ale 0,7 jest tak samo dobre do olejow jak i do wody. Zreszta o czym ta dyskusja? Jesli macie tak duze krysztalki w agovirinie, ze nie chca przejsc przez 0,7 to moze warto sie zastanowic, czy taki strzal w ogole bedzie mial sens i czy bedzie bezpieczny. Moze jednak warto troche potrzepac ta ampa i dokladnie wsio wymieszac (wiem, ze jest trudno, nie piszcie o tym)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
piatka szustka.. siodemka , osemka... co to za roznica przejdzie przez kazdą od piątki wzwyż. jak kto lubi

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od osemki wzwyz, przy adze igla 9 sie zapycha czesto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
franz jak nie wiesz co to jest agoviron, to milcz czlowieku a nie dawaj d****ne odp. Do agovironu max 0,7 x 30, moga byc nizsze.
Dla kolkow pokroju franza, agoviron jest na bazie wodnej... no comments kto tu czasem zabiera glos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Maku co z rego ze jest na wodzie jezeli krysztaly zapychaja igle.
trzeba sie nameczyc zeby wymieszac dobrze osad w ampie nie mowiac juz o szocie.
zabawa igla 6-7 to moze byc masakra.
czesto nawet 9 moze sie zapchac.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
dokladnie
11 jest akurat
MNIAM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Marcus popychał 1.2 a i tak czasem sie zapychały!!!

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapodawalem 7mka i bylo spoko. musisz dobrze wymieszac, zeby nawet po strzale z grubej rury nie miec pozniej problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Maku, bardzo uważaj na poziom dyskusji tutaj. Chłopaki nie kumaja podstawowych tematów, a wypowiadają sięjak specjaliści. Ostatnio się dowiedzieli, że tabsy IP trzeba żuc przed połknęciem. I to specjaliści, co wypowiadaja się nawet na temat HGH !

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 294
a czy tymi "cerówami" można dawać w dowolne grupy mięśniowe? Czy jest coś takiego że np większą igłą nie powinno sie dawać w małe grupy jak np. tricepsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8179
Nie no spokojnie możesz zaje.bać 1.2 w biceps czy nawet przedramie - nie ma problemu

A tak poważnie to kusi mnie troche ta Aga....tyle że zapier.dalanie sobie gwoździa w dupsko mnie nie kusi nic a nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po ph

Następny temat

pomozcie cos wybrac?

WHEY premium