SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie zapotrzebowanie?? prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Witam, obliczam sobie dzienne zapotrzebowanie na redukcje i za kazdym razem mi wychodzi inny wynik:/ (ta matematyka:P) Moge prosic
uprzejmie kogos o sprawdzenie i ewentualna poprawke?

Wiec tak, sylwetke mam w miare ok, tylko cche pozbyc sie troszke oponki z brzucha:P.

Wiek 23 lata
waga 74 kg
mezczyzna
wzrost 182cm

z obliczen wyszlo mi cos takiego ale nie wiem czy dobrze to wyliczylem

Białko -187 gram
tluszcz- 50 gram
weglowodany-150 gram
kcal- 2500

cwicze typowym treningiem na rzezbe 3x w tyg silownia a w dni nie treningowe aeroby
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dziwne. jak tak- to ludzie na codzien jedzą bardziej monotonnie niz na dobranej diecie. chleb, buleczki, kanapki, obiadki mamusi, etc,, i jakos im sie nie nudzi. A jak tylko mają trzymac dobrą miche, to zaraz, że monotonne.
Mozesz tam dac jajca. generalnie: bialko_ tłuszcz+warzywa

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
białko masz 2,5g
węgle 2g
reszta z tłuszczu

proporcje jak na zbilansowanej. mozesz tak zacząc. dobierz produkty, uloz diete i wrzuc do oceny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
Taka dieta mniej wiece moze byc? jak bedzie dobra to dobiore odpowiednie proporcje. W dzien nie treningowy beda 4 posilki a posilek przedtreningowy i po treningowy zlacze w jeden i odetne wegle ok?


I sniadanie:

-3 jaja kurze
-platki owsiane
mleko 2%

II sniadanie
-chleb razowy
-szprot w pomidorach (graal)
-ogorek



III przedtreningowy
-filet z kurczaka
-ryz pelniziarnisty
-wpc




IV potreningowy
-wpc
-ryz biały



V kolacja
pomidor
serek wiejski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
szprot w pomidorach z puchy- out. daj tu rybe swiezą/ czasem wędzona/ czasem tunca w sosie własnym. nie kupuj ryb w sosach, oleju, etc...
nigdzie nie masz tłuszczy. musisz je dac wszedzie poza okolotreningowymi- tak samo warzywa
oliwa, lniany, tran, o-3, orzechy wloskie/migdały/nerkowce/macadamia/brazylijskie
w potreningowym masz miec węgle+ bialko- mięcho
wpc mozesz łyknąć zaraz po treningu
miesa tez zmieniaj. nie jedz tylko kurczaka. indyk, wolowina, cielęcina, świniak- to tez dobre białka

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
jesli chodzi o ryby swieze, to jak je przyrzadzac? panierowac w bulce itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak chcesz, te kilka ziaren bułki nie rozwalą Ci diety. Sprawdź też duszone bez panierki, łosoś wędzony np na kanapki nie wymaga przygotowania.

"W dzien nie treningowy beda 4 posilki a posilek przedtreningowy i po treningowy zlacze w jeden i odetne wegle ok?
"

co ?

Przed treningiem posiłek ----- trening ----- po treningu posiłek - oba posiłku duże, białko ze zwierząt oraz węgle, WPC możesz zaraz po treningu ale nie zamiast posiłku po nim.

Ogólnie tak jak wyżej - powiększ menu i dodaj zdrowych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
chodzi mi czym zastapic posilek przed treningowy i po treningowy w dni nie treningowe. W dni nie treningowe mam jesc tak samo czyli posilek pzred i po treningowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czym więcej posiłków tym lepiej, skoro przed i po jesz mięsko i ryz / makaron to po co to łączyć ?

w DNT jesz tak samo - rozbijaj na posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
dzieki detoxik:)
Jeszcze odnosnie tych ryb, ryby to zrodlo bialka, a ja mam spory zapas ostrowii i przydalo by sie ja wykorzystac. PO drugie ryby sa troche drogie i schodzi troche z przygotowaniem ich. Nie dalo by sie czyms zastapic te ryby? moze wpc lub jakis inny posilek, twarozek itp???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 168
??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
jak wybobrazasz sobie zastapienie dobrych tłustych ryb morskich? to białko+ cenne tłuszcze NNKT
myslisz, że twarożek albo proszek moga byc dobrym ich sybstytutem?

ryby zawsze powinny gościć w diecie- niezaleznie od celu
jaki widzisz problem w przygotowaniu ryby vs. mięsa? toż to tak samo.
ja ryby gotuje na parze, albo na grillu elektrycznym. inne metody obróbki mnie nie interesują
wedzoną szamiesz od razu i po kłopocie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Blender - na co patrzeć przy zakupie, ktoś używa ?

Następny temat

Venom hyperdrive 3.0+ global

WHEY premium