SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie zapotrzebowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
Witam. Na wstepie zaznacze ze korzystam z wyszukiwarki :P. Ostatnio postanowilem ulozyc diete. Kilka razy juz sie za to zabieralem wiec wiem co to BMR itd. Korzystajac z podwieszonych postow wyliczylem dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Problem w tym ze liczac wg roznych sposobow uzyskalem diametralnie rozne wyniki tzn: 2650 kcal i 3860 kcal. Moze powinienem wyciagnac srednia ;). Ok to teraz cos o mnie. Mam 20 lat waze ok 64kg, jestem ektomorfikiem. 4 razy w tygodniu trenuje bjj/mma po 2,5 godz dziennie do tego dochodzi silka 2 razy w tygodniu. moim celem jest oczywiscie masa. Wydaje mi sie ze drugi wynik jest bardziej prawidlowy tylko nie bardzo potrafie sobie wyobrazic posilku zawierajacego 770 kcal ( 3860/5). pzdr

Imperare sibi maximum est imperium

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Poczytaj a zrozumiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
hmmm nie jestes tu zbyt pomocny :P wiec powtorze pytanie : 2650 czy 3860? pzdr

Imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Wejdź w kalkulatory żywieniowe przy wejściu do działu i wylicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3584
jw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
przeciez wlasnie stamtad mam te wyniki

Imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 373 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10057
Zdecydowanie blizej Twojego zapotrzebowania bedzie ten wyzszy wynik Zreszta musisz wyczuc swoj organizm, zacznij od np. 3500kcal i obserwuj co sie bedzie dzialo. Pewnie bedzie malo i tak, no ale trzeba miec jakis punkt wyjscia Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
nareszcie jakas sensowna odpowiedz. dzieki pzdr

Imperare sibi maximum est imperium

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
J/W i cwicz 3 razy w tygodniu, bo na 2 treningach duzo nie zdzalasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3446
2 razy w tygodniu to max jaki moge przeznaczyc na silke przy treningach mma

Imperare sibi maximum est imperium

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na brzuch prosze o pomoc

Następny temat

Prosze o rozwianie watpliwosci :)

WHEY premium