SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie suplementy stosowac ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Wiek 16
Sport Wioślarstwo
waga 58
wzrost 175

Trenuje 4-5 razy w tygodniu (ergometr i siłownia). Potrzebuje suplement diety który pozwolił by mi szybciej przybrać masę mięśniową. szukam czegoś co da dobre efekty a cena nie była ogromna ;) potrzebuje rady co powinienem brać i jak bo muszę przyznać ze mało wiem na ten temat ;P Pozdrawiam ;)

/szukałem podobnych tematów ale nie znalazłem więc założyłem nowy/

Zmieniony przez - kopytko16 w dniu 2009-01-23 19:33:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
pora nie jest az tak strasznie ważna.
ja "przyzwyczailem się" do rano i po treningu a w nietren. wieczorem.
dawki 2x4kapsy sa juz -ak chyba wspominałem- bardziej zblizone do prawidłowych[efektywnych].
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
podstawa: dodatni bilans kaloryczny.

ptrzebne informacje znajdziesz w tematch podwieszonych w dziale "odzywianie'

z odzywek: gainer/bulk/olej mct/odzywka bialkowa ---> wg brakow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
z kaloriami to dobrze wychodzę ;) ale interesowało by mnie np. jaki gainer kupić i jak dawkować ;) po prostu co by było najlepsze:) bo wcześniej zastanawiałem się nad białkiem/serwatka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Gainer Mutant mass, monster mass, mass XXl


A bierz jak faftaq napisał, wedle braków w diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
wedle braków w diecie... a dokładniej ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
skoro z kaloriami dobrze wychodzisz to po co CI gainer? gainer przeciez to tylko kalorie...

cos jest nie tak w Twoim mysleniu.

co dobrakow - to jesli wisze ile czego Ci potrzeba i ile dostarczasz z jedzenia - wiesz jak uzywac gainera.

inaczej: gainerem popijasz slabsze kalorycznie posilki, stosujesz jako dodatkowy posilek - gdy przerwa miedzy posilkami jest wieksza niz 3 godz. mozesz wrzucic porcje po treninigu.

bylo 1000 razy tlumaczone jak brac gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
ale ja szukam czegoś co pozwoli na szybszy rozrost masy mięśniowej... dlatego zastanawiam się nad białkiem/ serwatka (coś jak ostrowia) ale nie mam pojęcia czy to w ogóle mi cokolwiek pomoże ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie tylko biąłko buduje masę mięśniową- do tego trzeba wszystkich makroskladników, wraz z odpowiednia ilościa kalorii[jakby ich podsumowaniem]
stosujesz zasadę,ze właczasz odzywkę wedle ilości i proporcji jakie potrzebne sa dla uzupelnienia nie do końca dobrej diety[a o to trudno bo jest to sprawa -w praktyce- pewnego wyczucia, i jest troszku zmienna- niz stałych i prostych obliczeń; na ktorych jednak trzeba sie opierać aby miec punkt wyjścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 765
kup sobie witaminki i mineraly a do tego jakas kreatyne mono. chyba ze szukasz czegos mocniejszego. miales juz do czynienia z kreatyna?

One world, One MUAYTHAI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kopytko mam wrazenie ze piszac czego oczekujesz po gainerze opisujesz dzialanie kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
kreatyny jeszcze nie bralem. a jaka jest najlepsza na początek? brać ją z białkiem? :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer. Pomoc :)

Następny temat

pytanko o ostrowie

WHEY premium