SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jakie suple do treningow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6899
Witam, jako ze mialem przerwe kilkuletnią z odzywkami i nie mam pojecia co jest teraz najlepszego na rynku to zwracam sie o to z pytaniem do was.
Generalnie chodzi mi o jakies odzwyki na styczen i luty za okolo 200-250zl.

Do czego mi one?
odp. zeby wytrzymac jakos treningi boksu i pilki noznej :)

moj plan:

pon. boks + PN
wto. wolne
sro. boks + PN
czw. PN
pia. boks + PN
treningi są jeden po drugim - jakies 45 minut przerwy zebym zdazyl dojechac na nastepny. Pilkarskie treningi w zime to okres przygotowawczy czyli przede wszyskim bieganie i cwiczenia silowe. Dodam ze jestem bramkarzem wiec treningi dla mnie sa troche inne.

myslalem o jakims polaczeniu kreatyny i ww ale moze macie inny pomysl,
jakie produkty i firmy?

z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 22971 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91855
skoro piłka to z kreatyn jabłczan polecam do tego zma, tribulus, oraz energetyczne typu super energy, life energy, energon 1000x, mct oil, no i carbo w przerwie meczu.ew neuro speed na skoncentrowanie,żebyś lepiej wszystkie strzały wyłapywał.
to wszystko powinno zapewnić ci siłę do grypzdr!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6899
mecze zaczna sie dopiero w marcu wiec teraz tylko potrzebuje czegos na treningi

jakie konkretnie firmy: kreatyny? weglowodanow? i tych energetycznych? tak zebym sie wyrobil z hajsem
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 22971 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91855
mct oli - olimp
energon - activita
carbo - anyway koło 20zeta za 1kg
life energgy - trec 25zł/60caps
super energy - trec 33zł/60caps
neuro speed - trec 29zł/30caps
taurine - trec 16zł/60caps olimp 33zł/150caps

jeszcze cuś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna POMOCY!!!

Następny temat

TEST : Ja, Mój cykl i Moja siłka-herkules86

Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Testosteron – fakty i mity Testosteron – fakty i mity Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Katarzyna Dudek zdobywa kartę IFBB ELITE PRO! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie!