SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie przerwy??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 478
Jakie powinny byc przerwy pomiędzy ćwiczeniami??Bo nigdzie nie moge znalesc. Po miedzy seriami na cyklu na siłe maja być 2 - 4 minut a na mase 60 - 150 sekund.Jak natomiast wyglada to pomiedzy samymi cwiczeniami w 1 parti mieśni??Czy sa jakies zasady czasowe??czy miej wiecej dobieramy przewy pod siebie??Szczegolnie interesuja mnie przerwy w cwiczeniach na siłe i mase.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Bardziej dobieramy pod siebie. Mi np przerwa pomiedzy cwiczeniami czesto zajmuje tyle co "rozebranie" sztangi/sztangielek i zalozenie odpowiedniego ciezaru pod kolejne cwiczenie.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 478
nom ale wiesz hehe chyba sobie niezrobis zprzerwy 15 min:)ja sam na sile stosowalem 5 min jakos i nie wiem czy to nie zamalo a na mase 4 min i nie wiem czy nie robie zakrotkich przerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
4 min i zamalo??? chyba duzo za duzo

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4677
masa 1,5-3 minut, siła 2,5-5 minut - wszystko zreszta zależy od organizmu i nie można się tego tak szztywno trzymac - jak wcześniej odzyskasz siły to skracaj przerwy jak nie to wydłuz sobie - ja osobiście wolę się tak kurczowo nie trzymać zegarka tylko raczej wsłuchiwać w organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
ja nie stosuje stalych przerw ,a podawane przez innych traktuje tylko orientacyjnie.
robie tyle ile mi potrzeba , jezeli czuje ze dam rade zrobic serie to robie np: po minucie ,mimo iz powinienem czekac 3 ,a czasami robie dluzsze gdy czuje ,ze nie uda mi sie odpowiedio dobrze zrobic seri.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 478
jezeli mowisz ze 4 min to o wiele zaduzo to wedlug ciebie ile 1 min??:Pdzieki za odpowiedzi wasza wiedza napewno mi sie przyda i zostanie wykorzystana;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
Ja osobiście nigdy nie trenuje "z zegarkiem" - jak czuje że mam siłę na następne to daje... zazwyczaj to trwa u mnie (trening - masa) ok. 50-90 sekund.
Wyjątkiem jest ostatnia seria w ćwiczeniu niektórych partii mięśni gdzie często szybko dodam obciążenie i ładuje żeby "dopompować"

Tak więc - jak przedmówcy wspomnieli wcześniej - nie rób zbyt długich przerw (koncentracja się kłania ) i słuchaj się organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
4 min to "duzo za duzo"?
przeciez to zupelnie normalna przerwa pomiedzy cwiczeniami

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trening bica?

Następny temat

Propozycje cwiczen przy podziale treningu wedlug aktonow barkow?

WHEY premium