SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie najlepsze ćw. na znaczne poszerzenie barów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
jakie najlepsze ćw-nia na znaczne poszerzenie się w barach? brałem gain bolic 6000 1kg, zamierzam dalej brać bo troszke efekty widać, głownie chodzi mi o rzeźbe żeby zrobić; czworoboczny ,kaptury, barki, biceps,triceps, klata i brzuch. na brzuch robie a6w, czasem pompki z nudów. dieta oczywiście proteinowa. dysponuje hantlami 10kg, czasami raz ,dwa na tydzien chodze na siłownie do kolegi(atlas, ławka, modlitewnik). moja waga 82, wzrost 182 wiek 18lat jeśli to potrzebne.jestem tutaj nowy więc prosze o wyrozumiałość:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A6W to porazka.

Zacznij ćwiczyć całe ciało i odpowiednio jeść.

Ze sztangielkami 10kg nie poszalejesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
Rób wiciskanie hantli, unoszenie sztangi wzdłuż tułowia jak możesz, jak nie to hantle, unoszenie na boki, unoszenie hantli do przodu, to na poszerzenie barków, do tego jeszcze na barki unoszenie hantli w opadzie tułowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Albo zacznij chodzić do kumpla 3x w tyg na siłownie, albo dział "Trening w domowych warunkach", tam dowiesz się jak odpowiednio ćwiczyć z obc własnego ciała + jakieś obc.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
risper

Posłuchaj żeby coś zaczać trzeba najpierw wybudowac fundament , pozniej cos na nim postawic przyjmijmy że dom, a pozniej go dekorowac, nie zaczynamy raczej od dekroacji.

zeby rzezbic trzeba miec w czym z gałazki raczej nie wyjdzie, z tłuszczu tez nie da sie zamieniac na miesnie.

Nastepna sprawa najlepiej jak byc poszedł na siłownie do kolegi , wtedy napisz ANKIETE w dziale i dokładnie opisz jakim tam sprzetem dysponujecie i cos sie wymysli. Jezeli chcesz cwiczyc z tym co masz to do działu TRENING W DOMOWYCH WARUNKACH.

Viren napisał że A6W to badziew i żebys nie konbinował ja to potwierdzam to gniot i lepiej ni cwicz takimi programami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
aha dzięki chłopaki, Viren dlaczego a6w porażka? nevalainen dzięki wielkie:) spaiter dobra popatrze zaraz do tego :) Tomasz1405 jest w czym rzeźbić wszyscy mi mówią,nie jestem gruby ani chudy tylko chce tak jak mówie: dużo bary poszerzyć;) do tego jeszcze ten gb6000 dołoże:) dzięki chłopaki ankieta będzie jak pójde do kolegi na siłke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Dlatego, że w tym programie mięśnie brzucha nie mają czasu na regeneracje a są to takie same mięsnie jak każde inne i jej potrzebują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
aha tak myślałem ,ale dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
jest i ankieta
wiek: 18lat )31.03.1993)
waga: 82kg
staż: od grudnia 2010
najbliższy cel: chce wyglądać tak; http://lukasnr3.wrzuta.pl/obraz/7ekleJkab2q/lukasz.strankowski.trener.trainer.bodybuilder.fitness.model
dieta: JEST, proteinowa
mr(max rekord): wyciskanie na ławce leżąc - 75kg
suplementacja: gain bolic 6000
jak tylko zdobęde aparat to postaram sie zrobić fotki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

to jest ankieta punkt po punkcie jest bardzo wazny, i u ciebie dokładne opisanie sprzetu treningowego (wszystko)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na masę do oceny!

Następny temat

FBW do sprawdzenia

WHEY premium