SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki zestaw wybrać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 705

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

bf bardzo mały, ektomorfik

Wiek

18

Waga / wzrost

74/186

Staż treningowy

15 miesięcy

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

mono kreatyny

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak

Przewidziane finanse na cykl

ile będzie trzeba

Uwagi i sugestie

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 805
Z kreatyna brałem jeszcze schocka therapy ale to pod koniec cyklu z jakies 2 tygodnie bo kolega miał. Diete staram sie trzymać, chce na cyklu uzupełnić ją gainerem więc powinno być dobrze. Mianowicie zastanawiałem sie nad:
-Trec SAW 400g z jakąś kreatyną ewentualnie stormem
-nitrobolon
-horse power
-schock+storm
mam jeszcze pytanie czy SAW to zwykła przedtreningówka która klepnie mnie na treningu czy ogólnie mnie spompuje jak np nitrobolon, czytałem też że do nitrobolonu musiał bym dokupić jakąś krete czy coś i właśnie nie wiem. Zależy mi na dobrych przyrostach, więc licze na jakieś dobre zestawienia. a jeszcze jedno czy nitrobolon/horse power to normalne stacki/NO bostery do których moge dołączyć jakąś przedtreningówke np nitro + SAW ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
czy saw cie spompuje tego nikt ci nie powie to sprawa indywidualna
co do twoich typów wszystkie bd ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
Nitrobolon 2 czy HP to staki kreatynowe, robienie cyklu na nich samych raczej nie ekonomiczne
warto bylo by dorzucic jakas pojedyncza forme krety,
z w/w przez Ciebie ja brałbym
Saw + kreta
HP + kreta
S+S
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 805
ale storma mało chyba będzie na 1 cykl mi się zdaje, no rozumiem ale chodzi mi o wybór 1 ;D bo nie miałem z nimi styczności żadnej i nie wiem właśnie tylko kolega mi mówił że nitro daje rade, a o stormie różnie słyszałem, a co do krety to jaką polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
kreta jakakolwiek - byle nie firma krzak

storm + shock wystarczają na pełny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 805
wybór padnie raczej na HP+kreatyna tylko nie wiem czy mono czy jakaś inna forma będzie lepsza. i jak to brać ? bo HP piszą żeby brać 2 razy na dzień to jak to rozłożyć z kretą i gainerem (bo po treningu jest zalecany)

Zmieniony przez - goold07 w dniu 2013-06-03 23:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
ja dałbym HP przed i po treningu a w dni wolne poj forme krety, lub Hp przed treningiem a po poj.forme, dni wolne poj forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 805
niestety troche sie pozmieniało, i mój zestaw to Trec - NitroBolon II powder 1,1 kg, Vitalmax - Creatin Monohydrate 500 g, Nutrabolics - Mass Fusion 7260g co o tym sądzicie i jak to wszystko brać aby uzyskać dobre efekty ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MusclePharm ASSAULT

Następny temat

Bcaa i Wpc prośba o POMOC!

WHEY premium