SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jaki trening na resukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 811

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
chce troche schudnąć czy jest jakiś specjalny trening na redukcje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2743
jeśli o siłówkę chodzi to dobry jest FBW ze stacjami i krótkimi przerwami (intensywnie) do tego aeroby i interwały. Ale najważniejsza bez wątpienia jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516266
wypełnij ankietę, bo zdanie ,,chce trochę schudnąć'' nic nie mówi o Tobie.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236
mógł by mi ktos pomuc ułożyć diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7960
diete musisz sam sobie ulozyc. Poczytaj tematy podwieszone w dziale odchudzanie i uloz na ich podstawie diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem ale mam 17 lat moje jedzenie jest uzależnione od innych , mama gotuje ja nie jestem w stanie przewidzic co bedzie na obiad jak przyjde do domu . i ciężko jest mi ułożyć jakąkolwiek dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1737 Napisanych postów 27216 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 516266
Ankieta działu!

Albo w lewo albo w prawo. Nie możesz z Mamą pogadać o tym? albo sam nie potrafisz sobie przyrządzać posiłków?

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 627 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9787
Z obiadami trochę słaba wymówka, zawsze możesz sam gotowac lub ukierunkować mamę i namówić ją na pewne zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no wiem muszę tak zrobić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to co mam jeść przykładowo na obiad ? bo ja w temacie dieta jestem kompletnie zielony :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 627 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9787
Staraj się unikać sosów, nie przesadzaj z ziemniakami, staraj się zamienic smażone na gotowane ew. grillowane, zawsze ze sporą porcją warzyw. Jeśli musi być smażone to nie na oleju a na oliwie. Trzeba zacząć od prostych rzeczy. Wyrzuc słodycze, napoje słodkie, wieczorem staraj się ladowac bialko. Weglowodany w większych ilościach tylko przed i po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Plan - Ocena

Następny temat

Pierwsze kroki na siłowni...