SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jaki trening na resukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
chce troche schudnąć czy jest jakiś specjalny trening na redukcje ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2743
jeśli o siłówkę chodzi to dobry jest FBW ze stacjami i krótkimi przerwami (intensywnie) do tego aeroby i interwały. Ale najważniejsza bez wątpienia jest dieta
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1376 Napisanych postów 24944 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 395575
wypełnij ankietę, bo zdanie ,,chce trochę schudnąć'' nic nie mówi o Tobie.

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 21 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 236
mógł by mi ktos pomuc ułożyć diete ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7960
diete musisz sam sobie ulozyc. Poczytaj tematy podwieszone w dziale odchudzanie i uloz na ich podstawie diete
napisał(a)
Początkujący
wiem ale mam 17 lat moje jedzenie jest uzależnione od innych , mama gotuje ja nie jestem w stanie przewidzic co bedzie na obiad jak przyjde do domu . i ciężko jest mi ułożyć jakąkolwiek dietę
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1376 Napisanych postów 24944 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 395575
Ankieta działu!

Albo w lewo albo w prawo. Nie możesz z Mamą pogadać o tym? albo sam nie potrafisz sobie przyrządzać posiłków?

Dietetyk (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 627 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9787
Z obiadami trochę słaba wymówka, zawsze możesz sam gotowac lub ukierunkować mamę i namówić ją na pewne zmiany.
napisał(a)
Początkujący
no wiem muszę tak zrobić :)
napisał(a)
Początkujący
to co mam jeść przykładowo na obiad ? bo ja w temacie dieta jestem kompletnie zielony :/
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 627 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9787
Staraj się unikać sosów, nie przesadzaj z ziemniakami, staraj się zamienic smażone na gotowane ew. grillowane, zawsze ze sporą porcją warzyw. Jeśli musi być smażone to nie na oleju a na oliwie. Trzeba zacząć od prostych rzeczy. Wyrzuc słodycze, napoje słodkie, wieczorem staraj się ladowac bialko. Weglowodany w większych ilościach tylko przed i po treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Plan - Ocena

Następny temat

Pierwsze kroki na siłowni...

Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Dlaczego warto używać soli? Dlaczego warto używać soli? Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Trenuj jak profesjonalny kulturysta! Krzysztof Piekarz na wakacjach Krzysztof Piekarz na wakacjach Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu