SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jaki trening na resukcji

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 659

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 218 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2743
A masz zamontowany termometr na patelni? Smażąc powiedzmy mięso dla całej rodziny niejednokrotnie musimy smażyć przez długi czas (bo na przykład całe mięso się nie mieści), a tłuszcz się nagrzewa. Poza tym przykładowo jajecznica na oliwie smakuje bardzo źle.

Wielu ekspertów naszego forum (choćby domer) mówi też, że na extra virgin nie powinno się smażyć.

To ja już nie wiem kogo słuchać. Niby to co mówisz jest prawdą bo znalazłem podobne informacje, ale jednak eksperci mówią inaczej ;).

Nieważne. Ja pozostanę przy swoim i będę smażył na masełku klarowanym ;)
napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1452 Napisanych postów 25377 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 416042
Tak w skrócie, bez filozofi.

Jak smażysz 500 g kurczaka to ewidentnie nie możesz smażyć na Oliwie z Oliwek natomiast jak zamierzasz coś smażyć nie za długo, to można na odrobinie Oliwy coś usmażyć, ale lepiej się sprawdza jako dodatek do sałatek.

To nie jest dział Odżywianie, te sprawy w dziale odżywianie, wyraźnie napisałem.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2013-06-09 20:49:42

Dietetyk ( kontakt tylko prywatnie )

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy Plan - Ocena

Następny temat

Pierwsze kroki na siłowni...

Trener personalny  Drew Manning  i jego 30kg nadwagi Trener personalny Drew Manning i jego 30kg nadwagi Dlaczego trening nie przynosi efektów? Dlaczego trening nie przynosi efektów? Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Niedobory tych składników sprawią, że będziesz się szybciej starzeć! Co osłabia wchłanianie żelaza? Co osłabia wchłanianie żelaza? Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Lauren Drain - najbardziej HOT pielęgniarka i fitnesska na świecie Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Naleśniki po amerykańsku - ALLNUTRITION Pancakes Protein Justyna Wolny - ocena sylwetki Justyna Wolny - ocena sylwetki Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady Dieta ketogeniczna - na czym polega, zalety i wady