SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
witam mam 30 lat 188cm i waze okolo 104kg
najgorsza waga - 120
najlepsza - 97
historia spalaczy: clenburexin, scorch, thermo stim, detonate, tse i pewnie cos jeszcze

Po jednych czylem sie dobrze po innych gorzej, wolalbym unknac juz zlego samopoczucia czy kolatania serca. Najlepsze wyniki zrobilem na detonate ale juz jest niedostepny bo bylo w nim cos ekstra ( swietnie hamowal apetyt)

Najlepiej wygladam i czuje sie w wadze ponizej 100kg, przez ostatnie 3 miesiace olalem sport i mam juz tendencje wzrostowa. Bylo 97, potem 99, 101, 103 i obecnie dzisiaj mamy 104. Cel to wrocic do 97 kilo minimum czyli -7kg.
Pytanie co mi pomoze w moim celu: ( wiadomo ze sama dieta osiagne 70-80% ale chcialbym sie czyms wspomoc przy treningu i miec wiecej energii gdyz ogolnie jestem bardzo leniwy i szybko sie poddaje)

Revex-16 <- widze ze ostatnio popularne ale czy to jest dlamnie ( wie ktos ile kofeiny w tabletce?)

machine man burner <- tez wydaje sie pozytywny na przykladzie opinii
ale to samo czy ja wogole to odczuje? ( nie chodzi o to zebym sie telepal pol dnia tylko o to zebym poczyl roznice z placebo )

Wiem ze jest tego duzo mocniejsze/ slabsze, chcialbym jednak cos co zadziala ale niekoniecznie wprowadzi mnie w stan przed-zawalowy. Jakis sprawdzony specyfik, bo wiem z doswiadczenia co mam robic/cwiczyc/jesc zeby waga leciala jednak na czysto czesto mi sie nie chce po prostu lub trening aerobowy jest za krotki. Cena nie gra roli, chodzi o cos co sie sprawdzi.

P.S Nie chce Scorcha, mialem na nim srednie wyniki i na koniec zle sie czulem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Revex zbiera ok opinie więc jego bym wybrał, co do ilości kofeiny to IMo wiecej niz 300mg tam nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
revex juz znalazlem ma 73.3 kofy na 1 tabs wiec ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Najlepsze patenty mają motylki, warto pogrzebać trochę na forach pro-ana, ja chudnę 0,5kg/dzień, co nawet jak dla zawodowca jest bardzo szybkim tempem.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
wiesz co przepraszam ale nic nie rozumie z twojej wypowiedzi, mozesz mi rozjasnic ocb

Zmieniony przez - duckland w dniu 2014-04-13 21:48:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Anorektyczki (nazywające siebie motylkami) mają swoje sposoby na chudnięcie. Jestem w temacie, bo mam anorektyczkę w rodzinie. Jeżeli chodzi o BF, to anorektyczkom kulturyści i fitneski zazdroszczą, bo osiągnięcie BF niższego niż 6% jest bardzo trudne (dla zwykłego śmiertelnika zejście na jednocyfrowy BF jest marzeniem), a anorektyczki nie dość że mają tak niski BF, to jeszcze utrzymują go cały czas. Ale jak już wspomniałem, mają swoje sposoby. Normą jest zjadanie suplementów - magnez + B6, deprim (lub coś innego z dziurawcem), 5-htp itd. To czego anorektyczki nienawidzą i czym się brzydzą i czym gardzą to: bulimia, wywoływanie wymiotów, środki przeczyszczające. Do tego (podobnie jak kulturyści i fitneski) anorektyczki robią odstępstwa od "diety". Np niedziela to dzień w którym przy wspólnym rodzinnym stole można pokazać, że wszystko jest w porządku i nie ma żadnej choroby czy zaburzenia odżywiania. Oczywiście odstępstwo jest na tyle duże, na ile pozwoli skurczony żołądek. Aha, anorektyczki nie używają silnych spalaczy, co najwyżej wyciąg z zielonej kawy, albo zielonej herbaty, jakieś ziółka. Duży odsetek anorektyczek uważa, że wyglądają świetnie (we mnie ciało anorektyczki budzi obrzydzenie). Anorektyczki przykładają też sporo uwagi ćwiczeniom fizycznym, także siłowym. Co ciekawe, lubią umięśnione ciała, choć same spaliły już nawet własne mięśnie. Nie czaję do końca filozofii anorektyczek, dużo sprzeczności, trudno to ogarnąć, a chcąc komuś pomóc, trzeba ogarniać temat, bo powiedzenie "jesteś za chuda" nic nie da. Pozdro.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763


dzieki ale nie chce kopiowac anorektyczek -
bardziej zalezy mi na pytaniu : rivex , man machine czy cos innego zeby sie wspomoc przy treningu i przyhamowac apetyt

Zmieniony przez - duckland w dniu 2014-04-13 22:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Próbowałem różnych wynalazków. Ze wszystkich spalaczy jakie brałem, najlepiej działa na mnie ten, który stosuję w chwili obecnej, a mianowicie HYDROXYCUT MAX ADVANCED - wersja dla kobiet W ciągu 8 dni schudłem 4kg.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
moze ktos jeszcze?
rivex-16
man machine
czy cos innego

Zmieniony przez - duckland w dniu 2014-04-14 10:19:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Kreatynek
Próbowałem różnych wynalazków. Ze wszystkich spalaczy jakie brałem, najlepiej działa na mnie ten, który stosuję w chwili obecnej, a mianowicie HYDROXYCUT MAX ADVANCED - wersja dla kobiet W ciągu 8 dni schudłem 4kg.


"schudłeś" chciałeś napisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna/odżywka okołotreningowa/łączyć/nie łączyć i co jest lepsze dla kobiety

Następny temat

suplementacja dla średniozaawansowanego

WHEY premium