SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jaki gainer warto kupic ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3837

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 86
witam
jaki gainer warto kupic cenna niewchodzi w gre tylko zeby byl bardzo bobre efekty cwicze juz 3 lat na silowni a teraz jade na nitrobolonie i nitroprogenie i to jest muj pierwszy cykl na odzywkach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13975
Widze ze nie masz diety a cwiczysz juz 3 lata! Gainer jest dla uzupelnienia brakow w diecie. Jesli jej nie ma to gainer nie potrzebny bo sam nic nie da. Poczytaj troche, uloz diete i dopiero mozesz jakiegos gainera wziac. Szkoda 3 lat bez diety.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150755
dokladnie - gainer to jedzenie w proszku. sam nie uzywam - bo umiem dostarczyc wegle z diety, a jak brakuje mi bialka - to mam WPC.

jak chcesz koniecznie gainera - to kup mutant massa.

i jeszcze jedno - skoro gainer/preparat bialkowy - typu nitroprogen - to cos jak zwykle jedzenie - to jak sie domyslasz - nie robi sie na tym cyklu, tylko uzupelnia braki w diecie.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 4738 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21452
tylko zeby byl bardzo bobre efekty

Jak koledzy wyzej - gainer to zamiennik posiłku. Efekty będą takie same jak po ryżu i kotlecie schabowym.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 245 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2803
J.W Gainer to jest tak jak by dodatkowy posilek
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
PVL Mutant Mass- najlepszy jaki brałem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3119
Kiedyś brałem mass xxl i muszę przyznać że zadowolony byłem z niego teraz myślę znów o jakimś gainerku i już miałem brać mass xxl ale spotykam się z wieloma pozytywnymi komentarzami na temat mutant mass naprawdę jest taki dobry??

Życie to nie bajka każdy o tym wie,
Bajkę można powtórzyć, życia już nie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki firmy warto kupic odzywki a których unikac

Następny temat

Jak dawkowac??

Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Jaka kasza jest najzdrowsza? Suplementacja okołotreningowa Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście!