SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki booster pre workout pomiedzy cyklami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
mam zamiar zaopatrzyć się w jakiś booster przedtreningowy i szamać go na off'ie przed kolejnym cyklem saa. w co celować obecnie najlepiej. chodzi mi o booster z minimalną ilością kreatyny, bo będę do tego stosować także mono kreatyny osobno. ostatecznie może być on nawet bez niej w składzie. chodzi mi o dobrego kopa-pobudzenie i chęci do treningu ale też na równi z tym żeby ten booster dawał dobrą pompę na treningu. doświadczenie mam niewielkie z tego typu środkami. brałem kiedyś aakg solo, shotgun'a v3 i white flood'a. aakg pompowało faktycznie, shotgun mizerota a WF miażdżąco działał na moje ciśnienie, bo brałem go podczas cyklu na prolce i dece i musiałem odstawić i odsprzedać to cacko, bo mało bym zapaści nie dostał jednego razu po 1,5 miarki. jak odstawiłem problem z ciśnieniem minął jak ręką odjął. co proponujecie? co dobre na chwilę obecną? myślałem o mesomorph (ten 550g). czekam na odpowiedzi i z góry dzięki.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"bo taka opinie uslyszalem, ze nie wiele mi z tej mety zostanie"

jak nie masz pojęcia o odżywianiu to nawet niewiele Ci nie zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18939
mesorpha wymiata jak chcesz bardziej wydajnie to labrada super charge az 50 porcji w składzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4893
no xplode+mono+argi-power=kozak na offa jak najbardzie sam testowałem ibylem zadowolony

>>....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26689
mesomorph kozak albo jack3d tez dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21946
meso , dorian = crack , testowalem te trzy w takiej kolejnosci bym jest stawial jesli chodzi o moc , wzialbym crack na twoim miejscu bardzo fajnie pobudza nie tak jak meso ale jest i tak niezla petarda a do tego 40 porcji w opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18939
mesorph czesze jak feta hehe ale spada apetyt i dla nie ktorych mogą być zwaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93251 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
kup czyste geranium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
postawię na meso jednak. dzięki za pomoc.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13498
Nox Pump Doriana- nic mnie przedtem tak nie pozamiatało,a sporo już tych cukierkow zjadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nox, Jack3d, Super charge,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
na pompe jack3d + igf

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatnie pytanie.?.

Następny temat

jaka deca ??

Wiecej