SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka siłka do vale tudo?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
trenuje vale tudo . w dni bez treningu chodze na silownie. jakie cwiczenia wykonywac by pomogly mi w uprawianym sporcie? bo typowy trening kulturystyczny odpada nie?

nie wiem co napisac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
pomoze ktos?

nie wiem co napisac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 593 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 69965
A dlaczego odpada?? Andrei Arlovski(mistrz UFC) z powodzeniem stosuje trening kulturystyczny Trzymaj jego plan(engish) Tylko nie zapomnij o dobrej rozgrzewce i rozciaganiu potreningowym

EXERCISE SETS REPS

DAY 1: ARMS
Barbell curls 4 10
Dumbbell curls 4 10
Dumbbell wrist curls 4 10
Lying triceps extensions 4 10
Dumbbell triceps extensions 4 10

DAY 2: LEGS
Squats 4 10
Lunges 4 10
Leg presses 4 10

DAY 3: CHEST AND BACK
Flat bench presses 4 10
Incline dumbbell presses 4 10
Dumbbell pullovers 4 10
Dumbbell flyes 4 10
Deadlifts 4 10
Barbell rows 4 10

DAY 4: SHOULDERS
Barbell presses 4 10
Dumbbell presses 4 10
Side lateral raises 4 10

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
kulturystyka to budowanie ciała.
to Ci nie pomoże w tym sporcie.
pracuj nad siłą i szybkością mięśni.
przede wszystkim mięsnie brzucha (najważniejsze w sportach walki), silne ręce do vale tudo (uścisk również) i ogólna sprawność.
bardziej gibkość, szybkość niż ekstremalna masa.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 328 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8202
mój kumpel co trenuje capoeire (i do tego gimnastyke) wiem, że zalecał ćwiczyć wytrzymałość np wziąć sobie sztange 25 kg i machac jak najwiecej i jak najszybciej moze ci to pomoze wprawdzie vale tudo to nie capoeira, ale jednak obie to sztuki walki wiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
przemas...powinieneś odpowiedziec sobie na kilka pytań:

jak często trenujesz vale tudo?
czy zalezy Ci na zwiększeniu masy mięśniowej?
czy zależy Ci na zwiększeniu siły ogólnej?
jakie są Twoje słabe strony?

wrzuć coś więcej.

a tak w ogóle to oczywiście polecam trening kulturystyczny jako uzupełnienie treningów vale tudo, trening powinien być dynamiczny prowadzony na dość dużym ciężarze, wysoka intensywność treningu.
W Vale Tudo jest wiele elemntów ściągających przeciwnika, więc ćwiczenia powinny kłaść nacisk na mięśnie zaangażowane w walce.

pozdrawiam

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie będę zakładał nowego tematu, ten jest podobny tematycznie. Ja z kolei chodzę na muay thai i też uzupełniam siłownią. Czy typowy trening ACT mi wystarczy? Zawsze na siłowni mam ćwiczyć te same (prawie wszystkie)partie mięśni czy podzielić sobie odpowiednie partie na poszczególne dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
no wiec tak: vale tudo 2 razy w tygodniu, silke robie 3 razy w tyg.
zdecydowanie moim slabym punktem jest sila nog... dzieki za odpowiedzi. to mi daje do myslenia - bede zwracaj uwage na trening sily tych partii ktore mam slabe, a reszta to cwiczenia na dynamike.

nie wiem co napisac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko o brzuch

Następny temat

problem z masą prszę o pomoc!!

WHEY premium