SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka poduszka - na uczucie zmęczenia szyi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
Witam
zzastanawiam sie nad poduszką dzięki której nie bedzie mi sie męczyć szyja, jeszcze j śpie i jako tako ułoże sobie poduszke(zwykłą) - tak żeby chociaż troche wypełniała mi miejsce pod szyją to nie mam problemów ze spaniem ale zawsze musze spać na boku bo jak śpie na plecach to i tak zawsze głowe mam powyżej szyi i strasznie sie wtedy mecze w każdym razie ze spaniem jakos problemów nie mam (ale tylko spanie na boku) gorzej jak leże w dzień np słuchajac muzyki na leżąco, bardzo to lubie ale nie moge tego robić bo wtedy strasznie ,mecży mi sie szyja(uczucie zmęczenia) na boku zbytnio nie moge słuchać (majac wypełnione miejsce pod szyja) bo troche przeszkadzaja mi słuchawki (zareszta i tak po chwili poduszka falaczeje w tym miejscu i musze przewracać sie na drugą strona a w słuchawkach takie przewracanie z jednej na drugą strone jest nie wygodne. Najlepiej byłoby leżeć na plecach ale tak jak mówiłem wtedy strasznie męczy mi sie szyja dlatego chciałbym kupić jakąś poduszke - ortopedyczna bedzie dobra? np coś takiego -sklepikseniora.pl/images/c371e7096f49be28fe9ce98429c38963.jpg
Mozecie mi cos polecić do 40zł (wliczajac przesyłke) Widziałem tez takie poduszki w Jysku za 35zł ale nie wiem czy będą dobre


jakby to miało jakieś znaczenie to mam 20lat, 183cm wzrostu i waże 70kg


Zobacz całość: http://www.K**.pl/uczucie-zmeczenia-szyi-jaką-poduszke-kupić-263115.html/#ixzz2hEovduch 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1
A ja polecam poduszkę termoplastyczną Puch Thermal Comfort, moja jest w rozmiarze 40x80 cm i wspaniale spełnia swoje zadanie, nie pamiętam kiedy bolał mnie kręgosłup po przebudzeniu. Poduszki z tej serii można kupić w sklepie: www.amejzon.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Też mam podobną poduszkę, tylko że z IKEI i nie narzekam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
Ja ten obrazek dodalem tylko dla przykladu o jaką poduszkę mi chodzi ale nie wiem z jakiego materialu kupić, czy trzeba ją dopasowav do wagi/wzrostu i czy s ogole taka poduszka będzie dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Poduszkę dobiera się dopasowaną do wzrostu i wagi
http://www.drsapporo.com/?page=pillowsize
Poduszkę dobierasz w zależności od pozycji w jakiej większość snu spędzasz. Czy na brzuchu,plecach, boku.
Teraz trendem są poduszki Tempura za 500zł;p

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
sam używam od 2 lat dr sapporo swinga ale ja śpię na boku. poduszka nie do zdarcia;p

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
te poduszki sapporo swinga nie są troche za drogie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 295 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1813
nie ma poduszek do leżenia na plecach i na boku? bo tak jak mowiłem wcześniej w nocy spie na boku ale jak słucham muzyki to leże na plecach.
poza tym nie wiem czy nie zacząć spać na plecach bo od spania na boku bolą mnie barki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Są poduszki dwustronne, jak ta z twojego obrazka. Jedna strona do spania na bok a druga do spania na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Liver a widziałeś tempura:P 600zł:) moja dziewczyna śpi na poduszce na której można spać w 3 pozycjach n plecach brzuchu i boku.

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
zobacz sobie nuvo jest tańsza. Ja swoją poduche w prezencie dostałem taka sytuacja:)

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Osobiscie polecam poduszke memory foam! Jest to poduszka z gabki (technologia zaciagnieta z NASA). Jest to poduszka o tradycyjnym ksztalcie, ktore ugniataja sie pod wplywem i porporcjonalnie do sily nacisku. Tak wiec pod glowa ugnie sie baedziej bo jest ciezsza, pod szyja ugnie sie tylko tyle ile bedzie ja dociskala szyja. Ciekawe przy tym jest to ze glowa nasiska na poduszke, powodujac jej wgniecenie tylko do momentu koedy nie osiagnie optymalnej pozycji w lini kregoslupa. Jesli popozysz sie na brzuchu lub plecach nacisk bedzie wiekszy wiec poduch ugniecie sie bardziej! Dzieki takiej poduszce przestalam miec problemy z szyja i naprawde wiem ze jest warta wszystkich pieniedzy!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łokieć tenisisty ?

Następny temat

Bol szyi po siedzeniu przy komputerze

WHEY premium