SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka dieta dla mnie ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
witam, od poczatku roku zrzucilem 37 kg, na zrownowazonej diecie, teraz waze 80 kg - 182 cm wzrostu, poradzono mi zebym juz masowal i budowal sylwetke z pozostalego tluszczu, zaproponowano mi diete niskoweglowodanowa i narazie ja stosuje do 100 g ww na dzien, lecz chcialbym uslyszec jezcze wasze sugestje jaka diete stosowac, pozdrawiam

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
37 kg w rok, to bardzo dużo. Z masą idź powoli, bo takie nagłe skoki wagi nie są bezpieczne dla organizmu.
Trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie, dieta to bardzo indywidualna sprawa, zasada jest taka, że im mniejszy BF tym na więcej węgli można obie pozwolić.
nie wiem jak je rozłożyłeś, ale przy tej ilości to najlepiej w 2 posiłkach na śniadanie i po treningu, a w nietreningowe w pierwszych kilku posiłkach.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
witam, wlasnie w treningowe mam na sniadanie i troche przed i po treningu, a w nietreningowe glownie rano, tylko czy taka dieta bedzie dla mnie dobra, czy jakas inna stosowac

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
dodam ze trening typowy silowy 3x w tygodniu, dlatego nie wiem jaka diete wrzucic, czy nadaje sie tu ckd/skd czy cos zupelnie innego prosilbym o odpowiedzi

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
Jeśli stosujesz i aktualna dieta przynosi efekty/działa to po co zmieniać?
Kwestia priorytetów, do jakiego BF chcesz zejść do 12-13 % to i na low carb można. CKD to bardzo specyficzna droga odchudzania.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
nie mam okreslonego bf do ktorego zmierzam po prostu chce zeby wyglad byl oki :) zalezy mi przede wszystkim na przyroscie miesni ale nie zwiekszeniu wagi, zeby tracic tluszczyk a uzyskiwac miesnie, skoro mowisz ze do 100 ww jest ok to fajnie:) diete mam na zero ulozona ale teraz zmieniam bialko z 2,2 na 2,5 g/kg dzieki pozdrawiam i czekam na jeszcze inne propozycje:)

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15595
Jeśli robisz tylko trening siłowy, bez aerobów, to może być trudniej. Skoro zwiększasz białko do 2,5 to utnij z węglowodanów (z śniadania).
Przy redukcji trudno o przyrost mięśni, więc na dużo w tej materii bym nie liczył. Jak zaczniesz masować, o ile (z głowa i stopniowo zwiększając kalorie), to wtedy będą niezłe efekty zwłaszcza, po tak dużej redukcji.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2190
ok utne z ww, dieta jest na zero juz nie na redukcje :) teraz próbuje przerabiac pozostaly tluszcz na miesnie bez zwiekszania masy ciala, gdzies za 2 tyg planuje zwiekszyc kalorie o 100-150, na zerowej jestem juz od wrzesnia i stracilem okolo kilograma masy. a co do aerobow to nie robie nie mam juz kiedy. zawsze rano mam duzo ruchu co zwiazane jest z zajeciami na uczelni w roznych czesciach miasta

Ciężka praca może przyniesc korzysci w przyszłosci,
a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masowka do oceny

Następny temat

Wilczy apetyt po treningu

WHEY premium