SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka dieta dla mnie...(grubas)?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
witam!
niedawno zacząłem ćwiczyć na siłowni w celu poprawy sylwetki a jak wiadomo trening to nie wszystko wiec potrzebuje rady w sprawie diety! chodzi o to ze jestem sporo otłuszczony i chciałbym się tego pozbyć. wiek:24, waga 107kg wiec jest nadwaga! brak innych pomiarów.

prosiłbym o pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Mocno za wysoki poziom spożywanych kalorii. Na to nie trzeba długo czekać. Brak ruchu tylko wspomaga to zalewanie tłuszczem bo współczynnik aktywności jest wtedy mniejszy i nasze zapotrzebowanie jest jeszcze mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html

zapotrzebowanie policz z prostszego wzoru: waga x 24 x aktywnośc fizyczna
zacznij od -200/300kcal od wyniku wyzej, białka daj ok 2.5g, 1.2g tłuszczu, reszta węgle
jak juz ułozysz diete to wrzuc tu do sprawdzenia

pzodr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1626
zawsze zastanawiam się jak ktoś dopuścił do takiej wagi? wiem że nie pomagam Ci ale możesz zaspokoić moja ciekawość i powiedzieć jak Ty się odżywiałeś że dobiłes do >100? dużo tłuszczu? cukru? żarłeś dużo za dużo? nic nie robiłeś do tej pory tylko siedziałes przed TV... z góry dzieki za odp. jeśli nie chcesz nie odpowiadaj . pozdrwawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Czesc ludzie naprawde nie musi sie starac, aby zdobyc duzo tluszczu - slodycze, fast-foody + siedzacy tryb zycia i gotowe. Tak jak z wieloma innymi rzeczami, taki tryb zycia nie pozwoli wszystkim nabrac wiekszej masy ciala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 860
Dieta low carbo, i zmień tłuszcze, np. olej -> oliwa..
i zacznij sie ruszać AEROBY AEROBY i jeszcze raz RUCH !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Olej -> oliwa?

polecasz smażenie na oliwie czy uważasz, że autor pije olej?

zajrzyj tutaj http://www.dieta.hostil.pl/images/wskazowki_08.gif 
jak już opanujesz te wskazówki bierz się za zbilansowaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
"zawsze zastanawiam się jak ktoś dopuścił do takiej wagi? wiem że nie pomagam Ci ale możesz zaspokoić moja ciekawość i powiedzieć jak Ty się odżywiałeś że dobiłes do >100? dużo tłuszczu? cukru? żarłeś dużo za dużo? nic nie robiłeś do tej pory tylko siedziałes przed TV... z góry dzieki za odp. jeśli nie chcesz nie odpowiadaj . pozdrwawiam"

odpowiem aby zaspokoic Twoja ciekawosc... to ze mam taka wage wcale nie musi znaczyc ze tylko nic nie robilem!jadlem normalnie bez zadnych diet 4 posilki dziennie czasem 5 i byly one normalne a nie wiadomo jakie ilosci, bywaly okresy ze mialem malo ruchu ale postaralem sie to zmienic (bieganie, koszykówka, a teraz silownia), wiec nie oceniaj ludzi tak szybko!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
zalozylem ten temat bo bardzo zalezy mi aby osiagnac efekty poprzez silownie i bieganie(redukcja wagi) a z dietami malo mialem wspolnego wiec prosze o pomoc z ulozeniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
w woli dopowiedzenia moja aktywność w tygodniu to silownia 6 razy(kazda partia mieśni ćwiczona dwukrotnie) i 3 razy kilkunastominutowe bieganie zaraz po treningu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Tylko nie za duzo tej silowni, do 16 serii na duze w tyg. i do 9-10 na male w zupelnosci wystarcza na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 315
wiem, wiem cały czas robię mniejszymi ciężarami więcej serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta nie umiem ułożyć ;/ nie znam sie na tym ;/ Pomóżcie

Następny temat

Dieta na masę. propozycja posiłków w ciągu dnia.

WHEY premium