SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zostać nauczycielem wychowania fizycznego?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
piona pewnie mu chodziło 3300 brutto :D

ale j/w na początku jest lipa ale z upływem czasu coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
No i jeszcze na emeryture idzie się wczesniej niż inni pracownicy i emerytura jest większa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Ja mam w rodzinie dwóch nauczycieli - para. Obydwoje dyplomowani, ale żeby być dyplomowanym, trzeba dodatkowo 2lata, zaocznie, odpłatnie się uczyć.
Ale pozwala to na wyrobienie drugiego fachu, i można dwóch przedmiotów uczyć.
Mąż kuzynki studiował historię, i teraz dodatkowo wf-u uczy.
Zarabiają coś kolo 2500zł na rękę.
Są też inne dodatki, np. kuzynka zarabia więcej, bo pracuje na wsi. Dwa razy w karierze można wziąć roczny urlop, oczywiście płatny.
Po za tym krótkie dniówki, do 15 jesteś z reguły jesteś wolny, później możesz pracować na siłce, jako instruktor.
Przerwy co 45minut, dietę można spokojnie utrzymać w tych warunkach.
Wakacje wolne - masz czas na dodatkową robotę, za granicą, możesz szkolenia robić, podnosić swoje kwalifikację. Soboty i niedziele - to samo, moja mam pracuję w gastronomii, często 30-31 dni w miesiącu. Święta, ferie - sam wiesz do szkoły chodziłeś.
Zawód nauczyciela taki zły nie jest.
Jak zostać nauczycielem? Idź na awf.

Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2011-08-20 18:20:25

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Panowie, z tym wolnym to się tak nie rozpędzajcie - jak myślicie, kiedy nauczyciele przygotowują i sprawdzają klasówki, prace domowe, wypracowania i inne bzdety? Wiecie, że na każdą jedną lekcję, dla każdego przerabianego tematu, trzeba mieć rozpisany (na papierze) konspekt, czyli przebieg lekcji w najdrobniejszych szczegółach - od sprawdzenia obecności, podanie tematu, jakie pytania i w jakiej kolejności zadajesz, itp.? To wszystko robi się w wolnym czasie. Nie poruszam już tego, na jakim poziomie intelektualnym jest dzisiejsza młodzież (a ich rodzice nie są lepsi).

Jestem po pedagogice dzięki Bogu nie muszę pracować w wyuczonym zawodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Na wf-u sprawa jest prostsza, klasówek się nie poprawia, przygotowanie zajęć, dla kogoś ogarniętego to też nie problem. Ale muszę się z Tobą zgodzić, pozostali nauczyciele - mają dodatkową pracę .

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18237
moj nauczyciel matmy w Lo gadał ze zarabia 30zł/h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Rafalsky mają oczywiście dodatkowo, albo jakby to wszystko zebrać do kupy : czas pracy w szkole, poprawianie/przygotowywanie klasówek itp i policzyć godziny to i tak jakaś straszna ilość nie wyjdzie.

wakacje mają 2 miechy wolne kiedy nie przygotowują żadnych sprawdzianów a siano leci i tak jak pisałeś, możesz podłapać drugą robotę i masz dwie pensje, z czego jedną(nauczycielską) za nic

jeszcze nauczyciele innych przedmiotów niż wf korki mogą udzielać za które też się płaci z 30-50zł/h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
RemyLogan jezeli nauczycielowi zalezy to oczywiscie musi robic te rzeczy ktore wymieniles ale sa i tacy ja takich paru mialem w technikum ze kazali napisac wypracowanie i oceniali je wedlug tego jak dlugie bylo im dlusze tym lepsza ocena tak samo bylo ze spr. a obecnosc byla sprawdzana w taki sposob ze przepisywal ja z poprzedniej lekcji wiec jak widac ja nauczyciel chce to ma pelno czasu a nikt i tak go nie sprzeda bo kazdemu to na reke ,zdazyl mi tez sie taki nauczyciel ktory nigdy nie przeprowadzal lekcji chyba ze wiedzial ze bedzie wizytacja to wtedy kazal sie przygotowac

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2011-08-20 22:02:18

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba sie uczyc i ksiazki czytac

robota nie jest zla i nie jest cudowna, na pewno lepsza od pracy w hurtowni czy budowie... a placa adekwatna do pracy. nie ma co pitolic zle nie maja w luksuach tez nie siedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy jest mozliwosc przedmioty praktyczne zaliczac w teorii,mam spore problemy z kolanem i kazde wieksze przeciazenie,energiczne ruchy skretne powoduje skrecenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławeczk+obciążenie za ok. 1200 zł ?

Następny temat

Lawka z 2 skosami

WHEY premium