SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak zmniejszyc obwod ud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3691

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 847 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20006
Witam, tak jak w temacie jak zmniejszyc z powodzeniem obwod ud, bo genetcznie od zawsze mam grube uda i ciezko kupic mi dobre fajne spodnie, a w pasie zawsze duzo luzu mi zostaje, tylko problem z tymi nogami ;/ ale na nich nie duzo jest tluszczu w tym problem i nie wiem jak sie zabrac zeby poszly obwody z miesni.

Waga : 88

Wzrost : 183

Obwód klatki : 112

Obwód ramienia : 41

Obwód talii : 87

Obwód uda : 65

Obwód łydki : 42

Nosił wilk razy kilka - ponieśli i wilka.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 548 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6397
Raczej nic z tym nie zrobisz. Takie geny i tyle.
1

Dzień bez treningu to dzień stracony...
ZAPRASZAM NA BLOG - FITNESS, IRONMAN, KARATE
http://bartoszdabrowski.pl 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 545 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2926
Imć na forum jesteś 2 lata a dalej takie głupie pytania? Z ud można schudnąć w taki sam sposób jak odchudza się ucho. Gdyby był tam tłuszcz to wiadomo redukcja całego ciałka ale raczej będzie mięcho samo więc nic nie poradzisz.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 847 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20006
to miecho jak zbijac ? przetrenowywac? jak tak to po prostu wyprosty,przysiady do max powt robic czy jak ? i czy jakies cwiczenia bardziej popala

napisał(a)
Początkujący
Nie no stary doje^%$# do pieca teraz z paleniem mięśni...

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

napisał(a)
Początkujący
nie chce miec takich duzych ud, nie kazdy chce miec 70-80cm w udzie ..

napisał(a)
Początkujący
spoko spoko 65 a 80 cm to jest jednak różnica. A jak chcesz palić mięśnie to sobie rób co chcesz twoje zdrowie. Ja tam niczego tak głupiego doradzać nie będę.

/pzdr

Pomogłem? Walnij SOG'a!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurczak

Następny temat

Dieta do sprawdzenia 75kg

Fitness ladies in red Radosław Słodkiewicz - ocena sylwetki Suplementy w shotach - czy warto? Cykle kreatynowe - stopnie zaawansowania Dieta i suplementy poprawiające procesy myślowe Barki - hipertrofia – porady, fakty i mity Czy ziemniaki tuczą? Jaki sok pomidorowy jest najlepszy?