SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak zapobiec spadkom po cyklu na koksie?? co najlepiej brać??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3255

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 362
siemanko wszystkim ak zapobiec spadkom po cyklu na koksie?? co najlepiej brać??poza odblokiem oczywiście,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6985 Napisanych postów 216654 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808972
kreatyna nr 1,poza dietą oczywiście

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1128 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14497
Oczywiście odżywianie to podstawa przed w trakcie i po cyklu.Zmniejsz intensywność treningu na odbloku i po suple kreatyna, bcaa, przed treningówki, aakg,bostery testosteronu.Ale spadki są nie uniknione na cyklu zatrzymujesz dużo wody.

Zmieniony przez - goral8930 w dniu 2012-10-14 18:47:18

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6985 Napisanych postów 216654 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 808972
zawsze mozna mostkować

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13001
Postaraj się nie zatłuścić. Moim zdaniem to najważniejsze. Spadki są nie do uniknięcia.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 362
co to jest to mostkowanie?? czyli ile mniej więcej jestem w stanie zachować masy po cyklu w najlepszym wypadku??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 382 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6397
jezeli nie wiesz co to jest to raczej opcja nie dla Ciebie oczywiscie ze najlepiej jest odbloku wogole nie robic bo ten sport polega na rozwijaniu sie a nie uwstecznianiu ale to jest opcja ktora pozwala skupic sie jedynie na wygladzie, osiagach i samopoczuciu bo ze zdrowiem w dlugotrwalej persspektywie raczej nie wiele ma wspolnego
1

Łyżwiarz wie że kotek odkopał prezent

napisał(a)
Początkujący
jak wielkie są spatki ?? mam nadzieję ze nie wszystko mi spadnie jak przestane pompować towar do organizmu ;P
napisał(a)
Początkujący
kiedy najlepiej zacząć brać tą kreatyne?? i mam jeszcze pytanie z innej beczki ile czasu moge trzymać rozrobione hcg w lodówce ??
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 27862
Pytanie numer 1 to czy zamierzasz jeszcze wchodzić na cykl w najbliższym czasie? Jeżeli chcesz zrobić odblok, a za miesiąc znowu zrobisz cykl, to nie ma sensu robić przerwy, tzn wchodzisz na mostek, czyli bijesz minimalna dawkę teścia np raz w tygodniu 250mg enana/cypio.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1128 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14497
kreatyne dajesz tydzien przed koncem cyklu!Ja Hcg trzymam 2 tygodnie

Bóg dał nam życie, ale rządzi światem diabeł.W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuracja

Następny temat

potrzebna szybka odpowiedz

Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch