SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak zapobiec przyrostowi tluszczu na masie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
Witam szykuje sie do cyklu masowego, jestem endomorfikiem(tak mi sie wydaje ale dziwne jest to ze zalewam sie tluszczem a nadgarstki i kosci mam jak ektomorfik) zestaw suplementow jaki chce kupic to:
wpc ostrowia 3.6kg
monohydrat kreatyny vitalmax 500g
geiner vitalmax(tylko jak nie bede mial czego zjesc po treningu) 1kg
ioonto witamin drink 500ml

pomyslalem zeby dodac jakis spalacz co jest ostatnio modne na masie..co o tym myslicie?nie wiem jak to zrobic zeby sie nie zalac tluszczem. macie jakies pomysly?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trzeba dokładnie ustalić zapotrzebowanie energetyczne, unikać węgl. prostych, można nieco zwiekszyc ilość białka, takie dodatki jak spalacze, hca mogą okazać sie przydatne i w tym przypadku- jednak nie poradzą sobie bez własciwej podaży kalorycznej i we właściwej formie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Możesz kupić TSE, jest to w sumie słaby spalcz, więc pomoże ci się nie zalać, ale zredukować też nie zredukuje ale jak na cykl masowy, to możesz śmiało dołożyć...

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jesli jestes endo - to zapomnij o gainerze. kup bialko i mieszaj po treningu z ryzem albo makaronem. gainer to wysokoindexowe wegle. kilka gram nie zaszkodzi ale porcja skladajaca sie z kilkudziesieciu - to za duzo.

czy sie zatluscisz czy nie - zalezy od diety. dla endo nie polecam diet wysokoweglowych, raczej stawialbym na tluszcz jako zrodlo energii.

z supli spalacz sie przyda.pomocna moze byc tez lecytyna i maloekonomiczne CLA. jesli przyrost wagio bedzie stopniowy - nie powinno byc tragedii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
ten geiner to tylko w ramach asekuracji jak czasem nie ma czego zjesc po treningu to mieszam geinerka z 20g z wpc i wszamam.
z wegalmi nie bede przesadzal ale wiadomo ze wiecej niz na redukcji. Jaki spalacz polecacie ma mase? myslice ze taki spalacz cos w ogole da? w jakims stopniu zwolni odkladanie sie tluszczu?tse to lipa:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
No teoretycznie spalacz moze podkrecic troche przemiane materii, co w wypadku endo jest cennym atutem. Ze spalaczy - jesli jeszcze nie brales - mozesz zaczac od TSe, pozniej lyknac np scorcha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
bralem tse i thyrotherm. wlasnie jestem na reduklcji i juz ja pomalu koncze bo skora lozna na brzuchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to nie wiem czy jest sens bys znowu na jakis spalacz wskakiwal. zrob sobie od nich troche przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
ile przerwy? apropo spalacza i krety znazlem w wyszukiwarce ale moze sa jakies inne suple poza spalaczami ktore pomoga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie licz na cuda. spalacz moze pomoc - ale nie musi. pomocne moga byc tez lecytyna i cla, duze dawki l-karnityny. wyciagi z zielonej herbaty i zielona herbata sama w sobie moga rowniez miec swoj udzial w efekcie koncowym

przerwy zrob ze 2 - 4 tygodnie. nie wiem ile jechales na tych spalaczach i czy czujesz sie nimi zmeczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Przerwy zrób gdzieś koło miesiąca, daj organizmowi odpocząć, w sumie oprócz l-karnityny i CLA zajmij się dobrze dietą (możesz też dodać jakieś aeroby), a jakiś spalacz mógłbyś dorzucić w połowie cyklu, chyba, że ci się niespieszy i poczekasz jescze troszkę i wtedy pojedziesz ze wszystkim naraz...

Zmieniony przez - hpnx7300 w dniu 2008-03-16 18:35:31

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
http://www.vitalmax.pl/prod.php?prod=177
co sadzicie o tym to by bylo dobre z opisu wynika
"Powoduje przyswajanie mniejszej ilości węglowodanów z pożywienia, dzięki czemu ich nadwyżka nie jest magazynowana w organizmie."
a na masie wiadomo wegle sa co sadzicie o tym>? nie chcialmbym sie juz ladowadc termogenikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP + Nitrix

Następny temat

OLIMP MC +? Pierwszy cykl

WHEY premium