Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 16273 razy
  • Autor

jak wyszczuplić uda?

•  
    SFD

Wysłano 05 stycznia 2002 23:16

Przeniesiony przez 666 z działu 'Szatnia'.zgłoś naruszenie

Chciałabym się dowiedzieć jak wyszczuplic uda. Jakie są ćwiczenia, ale chodzi mi o konkretne ćwiczenia. Jestem osobą szczupłą i chciałabym, aby moje posladki, uda i łydki nabrały kobiecego wyglądu. POMÓŻCIE!

Sandra
    •  Odżywki i suplementy

Wysłano 06 stycznia 2002 01:25

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
    •  
      SFD

Wysłano 06 stycznia 2002 01:25

zgłoś naruszenie
        czesc sandra... ja powiem ci tylko tyle... duzo cwiczen aerobowych... ale daj to do dzialu fitnes to dostaniesz lepsze odpowiedzi od mojej...a tak w ogole to jestes tu chyba nowa co???

"name means nothing on the battlefiled"
      • death
        • Pochwały:0
        • Nagany:0
        • Na forum: 12 lat
        • LPA: 5573

Wysłano 06 stycznia 2002 12:43

zgłoś naruszenie
        shogun ... to jest dział fitness

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .
        Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .
      •  
        SFD

Wysłano 06 stycznia 2002 13:29

zgłoś naruszenie
          sorry.... zawsze mi sie piep**y gdzie wlasnie siedze.... musze cos ze soba zrobic bo to juz drugo raz w tym tygodniu...a raz pomylilem panne z kolesiem.... :((((( sorry... apap

"name means nothing on the battlefiled"
        •  
          SFD

Wysłano 08 stycznia 2002 21:03

zgłoś naruszenie
            1.Dieta (-500kCal w dobowym bilansie),
            2.aerobik (początkowo BS, TBC, potem step, ale dopiero po 2 miesiącach przy 3sesjach/tydz.),
            3.siłownia (serie łaczone przysiady z leką(lub ciężką jeśli dasz radę) sztangą i od razu po tym wykroki., prostowanie podudzi na maszynie w superserii ze zginaniem ( tu staraj się napinać pośladki). Efekt będzie po 3-6 miesiącach, ale nie spodziewaj się od razu super efektów, tu trzeba czasu.
            Jeśli bierzesz środki antykoncepcyje, to będzie Ci jeszcze trudniej, ale nie łam się. Wytrwałość to klucz. W prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń na siłowni pomoże Ci instruktor. W trzymaniu diety tylko Ty. (Dieta to 70% sukcesu) POWODZENIA

•  
            SFD

Wysłano 11 stycznia 2002 09:31

zgłoś naruszenie
              CZeść Sandra !
              Widzę że twim problemem są tylko zbyt mocne uda i pośladki przy proporcjonalnej górnej części ciała. Jest to dość często spotykany problem u kobiet. Ty masz zapewne też tak że jak przytyjesz to idzie ci zapewne w udka i tyłeczek !
              Polecam następujący trening:
              2 x w tygodniu aerobik + steper lub rowerek w dni pozostałe (bardziej polecam steper). Do tego warto zakupić l-carnitynę z chromem która wspomoże efekty treningowe (polecam firmy OLIMP).
              Musisz pamiętać że trening domowy na steperze musi trwać co najmniej +30 minut.
              L-carnityna i chrom są substancjami pomagającymi spalic podskórną tkankę tłuszczową i powinnaś ją brać 3x dziennie w mniejszych dawkach a szczególnie na 1 godz przed treningiem.
              Wyraźnych efektów możesz się spodziewać po okresie 3 miesięcy. Ale też musisz pamiętać o odpowiednim odżywianiu tzn jedz jak naj mniej cukrów prostych (słodycze)a więcej owoców i warzyw i nisko tłuszczowe produkty ( kurczak, ryż kasze).
              pozdrawiam i powodzenia !