SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak według Was najlepiej przyżądzić białko z jaj kurzych???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7634

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
jak według Was najlepiej przyżądzić białko z jaj kurzych???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12676
Ja polewam jajko wrzaca woda,rozpiepszam skorupke,i do mixera z twarogiem,jogurtem i oliwa z oliwek

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43239 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
dzięki za odp. a jakie proporcje dajesz???
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12676
Proporcje zależa,od Twojego zapotrzebowania,nie trzymaj sie ich ściśle.Ja daje:
100g twarogu chudego
200ml jogurtu
1 jajko
2 łyżki oliwy z oliwek
Wszystko miksuje,nawet nie czuć ochydnego surowego jaja.Pije to 1h przed treningiem.Nie zapomnij oblac jaj(a) wrzatkiem przed dodaniem go do reszty.

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 724 Napisanych postów 31016 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94344
sluchaj bialko jest duzo mniej wartosciowe niz zoltko,wiec nie polecam samych bialek.Jedzenie bialek to mit i straszna nie rozwag
napisał(a)
Ekspert
Zgadzam się z Qazarem
Wbrew pozorom więcej białka znajduje się w zółtku niż w białku jaja, jajko (całe!!!) zawiera też więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych niż nasycoanych oraz sporo witamin i składników mineralnych.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5425
no ale jak ktos je 10 jaj dziennie to moze byc za duzo, natomiast 10 bialek nie powinno zaszkodzic Ale zgadzam sie ze tak 4 jajka cale dziennie jak najbardziej

powrót do żywienia po latach przerwy

napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
napisał(a)
Ekspert
i jaka oszczędność
napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 161 Napisanych postów 12851 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43217
najlepiej jesc cale bo dostarczysz wszystkich aminek i owiele wiecej witamin

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko...

Następny temat

Marihuana

Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Zakwasy - czy trenować? Zakwasy - czy trenować? Katarzyna Dudek - ocena sylwetki Katarzyna Dudek - ocena sylwetki TOP 10 bicepsów w historii TOP 10 bicepsów w historii Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Warsztat: biceps i triceps HIPERTROFIA! Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Tamara Szczęśniak - ocena sylwetki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym