SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak to z tymi aerobami na masie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Siemano.

Kurcze tak czytam i czytam i widze ze czesc ludzi robi aeroby nawet na masie.
No dobra. W wielu tematach czytalem ze nie da sie jednoczesanie redukowac i masowac no bo do jednego jest potrzebna ujemna liczba kalorii a do drugiego dodatnia. No ok. Ale to po co ci ludzie z tych niektorych tematow robia aero na masie? Da sie redukowac TŁUSZCZ (albo przynajmniej nie zalewac sie) jak sie robi mase i aero?


Chodzi mi o to ze na pewno nie da sie zmniejszac (redukowac) WAGI robiąc mase ( logicznie nie jest to mozliwe). Ale moze da sie redukowac TŁUSZCZ ( czyli spalac tkanke tluszczowa) jednoczesnie budujac miesnie? Wiecie np. robimy trening aero, po tam 20 minutach spala sie ten tluszcz czy jakos tak. Ale dzienna dawka kalorii jest na plus. To co ?redukujemy ten tluszcz czy nie? Prosze o rozsądne wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28444
to czy redukujesz czy masujesz zalezy od ilości kcal na + albbo na -

aeroby na masie są dodawane po to żeby podkecic metabolizm, pobudzic krązenie, miec lepsza kondycje

co za tym idzie mozemy wiecej jesć mniej zalewajac sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jw chudy powiedział, aeroby na masie robią niektórzy, żeby podkręcić metabolizm bo już np. nie dają rady tyle jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
jw, sam zawsze krece areo dla kondycji, i zeby przyspieszyc metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
tłuszczu raczej się nie zrzuci ale nie będzie nabierać nowego tak bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podepne sie pod temat

jakie tetno powinnismy utrzymywac podczas aerobow na biezni albo orbitreku? cos mi sie kojarzy, ze jakis wzor do obliczania tego byl, ale nie moge znalzc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
Z tego co pamiętam to 65-75% Hrmax - wiek.

Załóżmy: Hrmax = 220, Wiek: 20.
(220 - 20)*0,7 = 140 <<== tentno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
tętno ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9636
No tak zgadza się, tętno.
Ale na przyszłość napisz lepiej na priv, będę miał wtedy możliwość edycji, teraz już nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
No tylko że ja mam właśnie szybki metabolizm. Biegając na masie musiałbym więcej jeść, prawda? Bo wiecej bym spalał kcal.
Z drugiej strony masując oczywiscie bym chcial zlapac jak najmniej tluszczu.
To jak, oplaca sie biegac na masie czy nie? I jesli juz biegac np. zimą co nie, jesli cwicze w domu, nie mam biezni, to bieg w miejscu jest dobrą alternatywą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poażka

Następny temat

szerokie ubrania na dole - ściągacz

Wiecej