SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak szybko rosną mięśnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30691

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9424 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52877
mam pytanie do zawansowanych osób cwiczacych kulturystyke

(w tym dziale) jak szybko rosną mięśnie chodzi mi o cm.,czyli dając na to ze ma sie w łapie 35,3cm czy jest możliwe uzyskać w ciągu jednego miesiąca 5 cm bez użycia sterydów jedynie zbilansowana dieta+odzywki, co daje wsumie 40,3cm ,bo mi sie wydaje że to niemożliwe ,że największy przyrost w ciągu 1 miesiąca to 2 góra 3cm.?? Z góry dzięki za odpowiedz
2

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3056 Napisanych postów 40908 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 314322
Witam

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. Tempo przyrostów masy mięsniowej zależy od wielu czynników takich jak:

-twój staż treningowy
-indywidualne predyspozycje
-stosowanie środków anabolicznych, które ów wzrosty przyśpieszają

Tak naprawdę prawie po każdym przemyslanym treningu mięsnie się regenerują i stają się trochę większe, więc możemy rosnąć z tygodnia na tydzień. Tyle że te wzrosty są bardzo małe i nie jesteśmy w stanie ich dostrzec gołym okiem. Dopiero kiedy się skumulują i minie kilka bądź kilkanaście tygodni to możemy zaobserwować zmiany na naszym celem. Zatem skup się na odpowiednim treningu, odżywiaj się dobrze i po prostu uzbrój się w cierpliwośc. Tego ile będziesz w stanie zbudować w ciągu miesiąca nie wie nikt, dlatego warto to sprawdzić na sobie. Każdy kolejny kilogram cieszy i motywuje do dalszej pracy. Jeśli będziesz się cieszył z samego procesu rozwoju to wytrwasz w tym sporcie dłużej a w końcu nadejdzie upragniony efekt finalny.

Pozdrawiam

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19472
...

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 864 Wiek 16 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19113
W regulaminie powinien być taki punkt. Ze na forum można się wypowiadać powiedzmy od x (np. 100) przeczytanych art. A już nie wspomnę o własnych tematach
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3157 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 31017
Czytajac to, zlapalem gleboko oddech i powoli wypuscilem powietrze...zeby mnie tylko nie ponioslo...brak slow

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 18876 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65587
co za tematy jeden chce 7cm do soboty zrobić na studniówkę ten się pyta czy 5cm w miecha możliwe, co się dzieje

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 30337

Niedługo życiówkę będzie się robić w miecha.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 2551 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31354
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 104 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29416
jak to czytałem moje jezusowe serce topiło się w żalu .
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9424 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52877
Czyli mam rozumieć że to niemożliwe (mój kumpel mówi ze niema rzeczy niemożliwych ) ale nieistotne, a czy ktoś by mi mógł powiedzieć na czym polega trening hipertroficzny i czy jest sposób na zwiększenie wchlanialnosci białka ??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19860
w miesiąc to moze 0,5 cm a nie 5
2

Daj sog'a jak pomoglem:)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4447 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56414
kwestia diety, genetyki, odzywek , ilosci mety z omenem

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf a obciążenie

Następny temat

Potrzebny schemat linek do atlasu Insportline