SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

jak szybko rosną mięśnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29901

napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52877
mam pytanie do zawansowanych osób cwiczacych kulturystyke

(w tym dziale) jak szybko rosną mięśnie chodzi mi o cm.,czyli dając na to ze ma sie w łapie 35,3cm czy jest możliwe uzyskać w ciągu jednego miesiąca 5 cm bez użycia sterydów jedynie zbilansowana dieta+odzywki, co daje wsumie 40,3cm ,bo mi sie wydaje że to niemożliwe ,że największy przyrost w ciągu 1 miesiąca to 2 góra 3cm.?? Z góry dzięki za odpowiedz
2

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 2808 Napisanych postów 39646 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 303910
Witam

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie. Tempo przyrostów masy mięsniowej zależy od wielu czynników takich jak:

-twój staż treningowy
-indywidualne predyspozycje
-stosowanie środków anabolicznych, które ów wzrosty przyśpieszają

Tak naprawdę prawie po każdym przemyslanym treningu mięsnie się regenerują i stają się trochę większe, więc możemy rosnąć z tygodnia na tydzień. Tyle że te wzrosty są bardzo małe i nie jesteśmy w stanie ich dostrzec gołym okiem. Dopiero kiedy się skumulują i minie kilka bądź kilkanaście tygodni to możemy zaobserwować zmiany na naszym celem. Zatem skup się na odpowiednim treningu, odżywiaj się dobrze i po prostu uzbrój się w cierpliwośc. Tego ile będziesz w stanie zbudować w ciągu miesiąca nie wie nikt, dlatego warto to sprawdzić na sobie. Każdy kolejny kilogram cieszy i motywuje do dalszej pracy. Jeśli będziesz się cieszył z samego procesu rozwoju to wytrwasz w tym sporcie dłużej a w końcu nadejdzie upragniony efekt finalny.

Pozdrawiam

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 701 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19472
...

W defensywie nie do pokonania,w ofensywie nie do zatrzymania!!

napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 864 Wiek 16 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19113
W regulaminie powinien być taki punkt. Ze na forum można się wypowiadać powiedzmy od x (np. 100) przeczytanych art. A już nie wspomnę o własnych tematach
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3157 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31017
Czytajac to, zlapalem gleboko oddech i powoli wypuscilem powietrze...zeby mnie tylko nie ponioslo...brak slow

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 333 Napisanych postów 18876 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 65587
co za tematy jeden chce 7cm do soboty zrobić na studniówkę ten się pyta czy 5cm w miecha możliwe, co się dzieje

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30337

Niedługo życiówkę będzie się robić w miecha.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 2551 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31354
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1929 Wiek 104 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29416
jak to czytałem moje jezusowe serce topiło się w żalu .
napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52877
Czyli mam rozumieć że to niemożliwe (mój kumpel mówi ze niema rzeczy niemożliwych ) ale nieistotne, a czy ktoś by mi mógł powiedzieć na czym polega trening hipertroficzny i czy jest sposób na zwiększenie wchlanialnosci białka ??

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 302 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19860
w miesiąc to moze 0,5 cm a nie 5
2

Daj sog'a jak pomoglem:)

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4447 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 56411
kwestia diety, genetyki, odzywek , ilosci mety z omenem

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf a obciążenie

Następny temat

Potrzebny schemat linek do atlasu Insportline

Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Żeberka pieczone z Dzikim sosem BBQ Fruktoza - booster kortyzolu Fruktoza - booster kortyzolu Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Stan “The Rhino” Efferding - nadal w świetnej formie! Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Alyx Ulbrich - fitnesska, która uwielbia treningi outdoorowe Problem wieczornego podjadania Problem wieczornego podjadania Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Ja naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi? Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Jak zmienia się skład mięśni siłacza, gdy nic nie robi?! Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia Mistrzostwa Europy IFBB 2018 - Podsumowanie drugiego dnia